Czarny ekran i jakieś dziwne napisy podczas wył. komputera

Otóż… Jestem bardzo zadowolony z Ubuntu 7.10 GG, jednakże (u mnie nie wiem jak u Was ) podczas wył. komputera 1-2 sek, pokazuję się czarny ekran i na nim coś pisze… Typu (oczywiście kawałek bo wszystkie nie zapamietam ) “…network : failed…”, oczywiście po chwili komp się gasi… Wszystko normalnie chodzi, czyli komputer się wł jak i wył z internetem też nie mam problemu, poniewaz posiadam neta z Chello(UPC) i mam taki czarny “wysoki” modem… Warto wspomnieć, że w wersji 7.04 nie miałem czegoś takiego, ale w tej wrsji po zmienia na moim radku chłodzenia karta się spaliła i jade cły czas na zintegrowanej… Ostatnio zainstalowałem na zintegrowanej karcie właśnie Ubuntu 7.10 i są jakby"takie błędy i nie błędy"… Więc to może dlatego , że nie mam karty graf. innej a jade na zintegrowanej… Sam już nie wiem… Może po instalacji Ubuntu powinno sie resetować modem i go wł… Możę coś wtedy da ?? Naprawde sam już nie wiem… Może jestem przewrażliwiony… Na dzień dziesiejszy do końca tyg. jestem zmuszony siedzieć na nielegalnym windowsie z powodu brata gdyz zdaję egzaminy z prawka i jakieś tu ma programy które chodzą tylko pod MS… więc nie długo będzie znowu przesiadka na Linuxa… Może coś poradzicie, albo nie powinnienem się tym w ogóle przejmować ??

modem chello(pewnie motorola) podepnij pod usb i powinno wykryć neta :slight_smile:

kingston0 proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku icon_edit.gif

Plichu internet mam :slight_smile: ale jakies dziwne zakończenie piszę jak wył kompa…

To dalej nie jest konkretnie nazwany tytuł. Prosiłem Cię abyś zapoznał się z podanymi stronami. Dzięki nim, zatytułowałbyś wątek na pewno konkretniej. Jako przykłady możesz sobie wykorzystać inne tytuły w tym dziale.

To ostatnia prośba (więcej prosić nie będę).