Czarny ekran i no signal po włączeniu filmu avi oraz wmv

mam zainstalowane sterowniki i wszystko lecz po włączeniu jakiegokolwiek filmu włącza mi sie czarny ekran i pisze no signal i muszę zrestartować komputer. i nie wiem dlaczego tak jest ?

Jakim programem odtwarzasz pliki avi lub wmv.? Jaki system jakie masz kodeki ?

próbowałem windows media player 10 oraz allplayer najnowszym i nic.

kodeki mam k-lite mega najnowsze zainstalowane.

Dodane 16.07.2010 (Pt) 17:32

system xp

Jaka karta graficzna i jaka wersje sterowników masz zainstalowaną , ponad to zajrzyj w menedżer urządzeń czy nie występują jakieś znaki zapytania lub wykrzykniki?

nie ma żadnych wykrzykników ani znaków zapytania.

sterowniki mam najnowsze ze strony nvidia. - 257.21

karta graficzna GFORCE 6600

płyta główna - ASRock k8nf3-vsta

A jak wygląda sytuacja w ‘‘dxdiag’’ czy wszystkie przyśpieszenia są włączone i nie ma żadnych raportów o błędach?

PS.

Jak z temperaturą tej karty?

wszystkie są włączone.

Dodane 16.07.2010 (Pt) 18:06

temperatura CPU : 50

TEMPERATURA M/B : 43

Spróbuj inną wersje sterowników zainstalować.

PS.

Próbowałeś sterowników OMEGA? http://www.omegadrivers.net/index.php?o … Itemid=90#

już instaluje . i zobaczę.

a może ten czarny ekran być spowodowany tym że mam service pack 1 ?

No jasne że może , bo sterowniki do karty graficznej zostały napisane dla nowszego systemu WIN XP SP2 lub SP3 i możliwe że z SP1 źle funkcjonują .

no niestety zainstalowałem SP3 i nadal czarny ekran i no signal po włączeniu filmu…

A inne sterowniki instalowałeś , np. te Omegi?

Te filmy co próbujesz odtwarzać to są z dysku , jeżeli tak to jak z filmami z płyt?

po zainstalowaniu sterowników omegi zrobił sie dziwny niebieski obraz.

i dopiero po którymś razem mi zadziałał komputer po włączeniu i od razu sterowniki omegi odinstalowałem i zainstalowałem ponownie te z nvidi. ale nadal mi wyskakuje ten czarny ekran …

Odpowiedz na powyższe pytanie.

Te sterowniki co teraz zainstalowałeś od Nvidia to znowu tą samą wersje?