Czarny ekran i zawieszająca się klawiatura

A pełno jeszcze jest tego avg i nadal dużo blokuje. Czy umiesz usuwać cjronione i ukryte pozostałości?

Przynajmniej powyłączaj na razie programem autoruns.

Patrzę się jeszcze na to, co powoduje konflikt, znalazłem w necie:

 

Nie umiem usunąć cjronione. A powiedz mi jak mam wyłączyć programem autoruns bo nie mam pojęcia jak to zrobić?

 

Rozumiem czym jest DWM tylko powiedz mi w takim razie po pierwsze jak zauważyć że ten proces za dużo pobiera pamięci?

 

 

W autoruns odznacza się. Możesz w autorunsie w menu file kliknąć w save, zapodać na jaki hosting i tu wkleić linka.

Masz “Description: Nazwa aplikacji powodującej błąd: dwm.exe, wersja: 10.0.10586.0, sygnatura czasowa: 0x5632d756”. Dlatego napisałem powyżej o tym module, że może być winnym jak… tego.

 

W opcjach folderów, menu widok, odznaczasz ukrywanie chronionych, odznaczasz ukrywanie rozszerzeń i zaznaczasz pokazywanie ukrytych plików i folderów. Zastosuj i OK. Potem używasz wyszukiwarki, najlepiej wisejet search, może być wersja portable z linków bezpośrednich, w sekundę znajdzie ze 6 tysięcy wyników, czyli leciutko i pod W10. http://www.dobreprogramy.pl/Wise-JetSearch,Program,Windows,45769.html

W regseeker wyszukujesz ustawień aplikacji i nasz nawet wyszukiwanie w rejestrze. Ustawiasz polski i tylko uważasz, czy wpisy dotyczą AVG programu AV, czy nie jest to nazwa składowa czegoś potrzebnego w systemie. Sprawdzasz, jak znajdziesz, usuwasz, program robi backupy przywracania.

Też wybierz z linków wersje portable. Ustaw polski http://www.dobreprogramy.pl/RegSeeker,Program,Windows,12055.html

 

Zrobiłem skan w autoruns u zapisałem wynik

https://drive.google.com/open?id=0B0dGNM7_7PwDMFpjaFBoT3lRdFU

 

 

 

Wybacz ale nie zrozumiałem tej części co mam zrobić.

Odznacz czerwone i żółte. Odznacz avguirnx.exe.

Usuń avguirnx.exe - PPM Delete.

Sprawdź - tu jest podana ścieżka “C:\Program Files (x86)\AVG\Framework\Common\avguirnx.exe”. Gdyby był i nie chciał się usunąć, to dasz radę w trybie awaryjnym.

 

Chodzi o usuniecie tego  AvgUi            File not found: C:\Program Files (x86)\AVG\Framework\Common\avguirnx.exe?

 

a odznaczyć mam wszystkie czerwone i żółte z tylko z tej zakładki Everything czy też ze wszystkich?

 

Pierwsze tak - odznacz, potem usuń avgui.

Drugie, to tylko odznacz żółte i czerwone.

Ponadto mułami są updatery, a jest tego dużo u ciebie.

Ja u siebie zaczynałem po kolei sprawdzać w necie każdą pozycję. Na dole wyświetlały się właściwości, zaznaczałem i wklejałem w google. Ale to robota na potem.

Odznaczyłem i usunąłem ten wpis avggu. również odznaczyłem wszystkie żółte i czerwone wpis. Co do nich to one zostały wyłączone przy starcie systemu i jak będą potrzebne to się włączą?  jedynie w kluczu klucz HKLM\system\CurrentControlSet\control\Session Manager\KnowDlls

nie dało się odznaczyć trzech trzech wpisów które były na żółto.

 

Czym są te updatery? I jak się tego pozbyć?

 

 

Po każdym zastosowaniu autoruns robisz restart systemu.

Masz adobeaamuupdater 2 razy, adobeflashplayerupdate, gupdate, gubdatem, mozillamaitennance. To ostatnie można odinstalować jako zwykłą aplikację bez szkody dla Firefoxa.

Masz ccleaner i w narzędzia, autostart, windows - masz na dole zapis do pliku tekstowego. Zapodaj zawartość na wklej.org, a tu daj linka.

Wiesz co to już nie ma znaczenia bo po usunieciu tamtego wpisu i odznaczeniu tamtych, po resecie system nie chciał mi wstać. 

Nawet nie jest wstanie się naprawić, muszę od nowa instalować windows 8.1 

A teraz gdy ponownie zainstalowałem windows 8.1 i update do 10 to teraz mi się zawiesil i taki bląd wywalił?  Nie wiem co robić.

 

Problem z błędem 0xc000000f został rozwiązany, ale nadal mam problemy z nagłym zawieszaniem i resetem systemu windows 10