Czarny ekran jedno długie piknięcie dwa krótkie bios

A z tym błędem pomożecie coś? Haha bo próbuje odpalac na różne sposoby tutaj zdjęcie, ale nic się nie zmienia cały czas wyskakuje ten błąd co wyżej

To tam w końcu który Windows jest zainstalowany i w jakim trybie: BIOS/MBR czy UEFI?

1 polubienie

Windowsa 10 zainstalowałem z pendrive na karcie zintegrowanej, nie mam pojęcia jak nie wiem pojęcia czy bios czy uefi, sorki ale przerosła mnie ta instalacja

Nie że na karcie zainstalowałem, chodzi o to, ze miałem wtedy podłączona tą zintegrowaną, I normalnie włączał się win10, teraz coś znowu zmieniłem I działa na gtx Ale wyskakuje ten komunikat I nie włącza się Windows

Na dysku jest już Windows 10, teraz chce po prostu uruchomić komputer tylko nie wiem jak hah

A jest wybór [UEFI and Legacy]? Jeśli tak to sprawdź.

Prawdopodobnie pod F11 masz „Boot Menu” i tam możesz też zmieniać dysk, usb, itd.

1 polubienie

Ustawilem tam gdzie sie dalo uefi i legaxy ale Dalej wyskakuje błąd, ale za to tutaj jest większy wybór wiesz może co tu wybrać?

I Przede Wszystkim, podłączyć normalnie pendrive na którym mam Windowsa? Czy to odłączyć?

HardDisk spróbuj. Potem możesz spróbować z pendrive i wybrać go po starcie komputera, beep, F11.

1 polubienie

Nie idzie, dalej wyskakuje błąd, A jak podłączyłem pendrive to jest teraz taki

Chodzi o to, że już mam zainstalaby Windows ja chce teraz po prostu go włączyć haha


Izainstalow

No to jak Windows 10 to instaluj w UEFI.

Wyłącz CSM, OS Type ustaw na Windows 8.

A jak nie ruszy instalacja to idź do kolegi i przerób Rufusa na MBR/BIOS.

1 polubienie

Ok odpalam lapka przerabiam rufusa

Zaraz dam info już się wypala pendrive, I mam pytanie wiesz może jak cofnąć pendrive rufusem aby stał się „normalny” taki jak przed rufusem

W Windows powinieneś móc normalnie „sformatować”:
How to format a USB flash drive on Windows 10 | Windows Central .

Po ludzku tworzysz nową tablicę partycji DOS/MBR, tworzysz jedną partycję główną FAT32 lub NFTS, nadajesz etykietę systemu plików, np. nazwę producenta i fszysko.

1 polubienie

Dalej nie działa, pendrive wypalony, I lipa nie wyskakuje żaden błąd Ale mam czarny ekran

A może… diabli wzięli slot pcie? Próbowałeś w innym, jak masz?

1 polubienie

Próbowałem, spot działa pendrive się świeci, wygląda tak jakby instalacja Windowsa nie ruszała

ZROBIONE WŁĄCZYL SIE!
musiałem zostawić go na jakiś czas I instalacja ruszyła

Edit/ dziękuję wam bardzo!!

:stuck_out_tongue_winking_eye:

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.