Czarny Ekran na monitorze.Pomocy

Witam…mój problem tyczy się tego że co jakis czas,kursor myszki przybiera jakby dziwny niebieski kolor…a czasami na ekranie pojawia sie jakis dziwny kolorowy pasek…po czym następuje czarny ekran na monitorze…po chwili się włącza…i tak kilka razy…po kilkukrotnym takim wyłaczeniu i włączeniu wszytsko wraca do “normalności” do kolejneh “awarii” która występuje różnie…2 razy na 10minut lub raz na 5 godzin.Dodam ze podczas czarnego ekranu na monitorze dioda od minotora sie świeci a komputer pracuje…czasami gdy na monitorze pojawia się czarny ekran i włącza sie spowrotem ekran nie mogę ruszać kursorem tak jakby nie działał…i aplikacje sie zacinają.Wiecie moze w czym problem?..odebralem ledwo co komputer z serwisu.W serwisie wymieniono mi zasilacz na Deer…Model:DR-C350ATX.Jeśli chcielibyście wiedziec jakies dodatkowe info na temat komputera to piszcie.Z góry dziękuje za pomoc.

Jest kilka możliwości. Poluzowana przy transporcie karta graficzna, przegrzewająca się karta graficzna (możliwe, że wentylator nie został podłączony), uszkodzony zasilacz (wymieniony, nie znaczy, że sprawny). Tak czy inaczej wracaj do serwisu i to jak najszybciej.