Czarny ekran po aktualizacji sterowników

Mam problem z kartą GTX 660. Mianowicie nie mogę zaktualizować sterowników.

Sterowniki aktualizują się  bez kłopotu,ale po restarcie komputera, po logu win 7 mam

czarny ekran. Muszę wejść w tryb awaryjny i odinstalować ster i zainstalować starszy (331,65).

Boże,czego ja nie próbowałam,ile ja się naczytałam .  Robiłam format,uruchamiałam kompa

w mniejszej rozdzielczości,czyściłam cleanerami. Nic nie pomaga. Wczoraj kolega wpadł na pomysł,

żeby zrobić aktualizację biosu,ale po weryfikacji stwierdził,że mam najnowszy (F9).

Do chwili obecnej nie bardzo mi problem ten przeszkadzał,bo komp na starym sterze działa poprawnie,

ale syn zakupił grę i ona prosi o nowsze stery,bez nich nie może grać.

Karta ma niecałe 2 lata.

 

płyta główna GIGABYTE GA 890GPA UD3 H

procek PHENOM II X4 965 BE

pamięć GOODRAM 1333 8 GIGA

zasilacz  FORTRON 500

 

 

Ściągałeś stąd  http://www.geforce.com/drivers

Spróbuj podłączyć inny monitor lub ten sam w inny sposób - np. przez dsub zamiast dvi lub hdmi. Może stereownik z automatu ustawia zły tryb na tym wyjściu. Ewentualnie zainstalować TeamViewera i sprawdzić czy jak jest czarny ekran to można wejść na ten komputer i zmienić rozdzielczość/odświeżanie/itd

Tak z tej

 

Zapomniałam dodać, że po kilkukrotnym restarcie komp w końcu zaskakuje i działa

Podłączenie za pomocą d-sub nie wchodzi w grę,bo ta karta nie ma takiego zlącza

 

znam TeamViewera,ale nie kumam, gdzie mam go zainstalować. Jeśli na innym kompie to jak się połączę skoro muszę znać hasło?

A czy pokombinować jeszcze z wyjęciem baterii na płycie? da to coś?

Nie znam się na tym i nie wiem,czy coś stracę w sensie dane itp?

czy wyjmę na sekundę i włoże i nic nie będzie trzeba ustawiać?

Czy na monitorze wyświetla się jakiś komunikat ?

 

np. goo.gl/kQw80X

nic się nie wyświetla, po prostu znika logo win 7 i jest czarny ekran.

Zainstalować TeamViewera ze starym sterownikiem, gdy wszystko działa i ustawić hasło. Uaktualnić sterownik i spróbować wejść z innego komputera?

Jak ze sprawdzeniem innego połączenia karta - monitor?

Czy ta gra informuje jaki najstarszy sterownik jest wymagany? Może by zainstalować coś pomiędzy.

Czy po formacie i czystej instalacji systemu, pierwszy sterownik grafiki instalowałaś ten najnowszy czy starszy np. z płyty. Jeśli zaś najnowszy sterownik był zainstalowany poprzez aktualizacje. To spróbuj w trybie awaryjnym użyć programu DDU jak go nie używałaś  http://techformator.pl/odinstalowanie-sterownika-nvidia-nv4dispdll/

I wtedy zainstalować najnowszy sterownik a  ccleaner użyć jeszcze na końcu.

Podłączenie drugiego monitora póki co nie jest możliwe. Z teamvieverem pokombinuje. Gra upomina sie o sterownik 368 lub nowszy. Poki co mam zainstalowany 368.81,ale tak jak wyzej pisalam musze kilkakrotnie próbować (restartować) kompa, żeby działał. Wczoraj urychomił się po 10 restarcie,a dzisiaj po 2.

Po formacie komp działał na vga,pot4m pobrałam najnowszy ster ze strony producenta karty,ale było tak jak teraz ,czyli czarny ekran.  Jeśli teraz miałabym użyć programu DDU to w jakiej kolejności to zrobić i czy w awaryjnym?

Podałem link we wcześniejszym poście i na stronie jest opis jak go użyć. I między innymi , że w trybie awaryjnym przeprowadza się operacje za pomocą DDU. W zasadzie wątek użycia w w awaryjnym, to napisałem wprost w poprzednim poście. A na stronie z linka, masz pokazane jak wygląda program i opis działania.