Czarny ekran po instalacji sterowników karty graf. ati radeon

Witam, chciałem zainstalować niedawno najnowsze sterowniki do mojej karty graficznej RADEON HD 6370M w laptopie.Próbowałem 3 razy, za każdą próbą kończyło się tak samo.Sterowniki pobierałem od strony producenta,pobrałem auto detector który wykrył moją kartę i pobrał sterowniki po czym i tak czarny ekran pojawił się po restarcie,pobrałem także sterowniki z komunikatu od AMD GAMING EVOLVED co zakończyło się jak poprzednio.Proszę o pomoc :confused:

Instaluj sterowniki ze strony producenta laptopa.

http://www.asus.com/support/Download/3/245/0/10/zSZQkEoNdGYdl2vb/30/

do karty graficznej nie mogę znaleźć.(system 64bitowy)

Jeśli Twój laptop to K52JT a system to Win 7/64-bit, to jest tam VGA najnowszy (ATI Graphics Driver), 157 MB! Nie wykluczone, że przed instalacją tych sterowników będziesz musiał w trybie awaryjnym (F8) usunąć poprzednie, które pechowo zainstalowałeś, zrestartować komputer i dopiero te właściwe zainstalować.

Wcześniej już je odinstalowałem,zainstalowałem najnowsze od VGA podane przez Ciebie i to podziałało.Laptop wrócił do poprzedniego stanu jak widać nie będę mógł mieć nowszych sterowników,bo wydajność przy niektórych grach momentami jest naprawdę kiepska… no cóż dziękuje za pomoc i więcej tu już chyba się nie zdziała.

Niestety, producenci większości laptopów wydają swoje, modyfikowane wersje sterowników i tylko one zapewniają normalne działanie grafiki. Kupując laptopa trzeba się z tym liczyć.

Rozumiem,dziękuje jeszcze raz za pomoc,temat do zamknięcia.

Masz najnowsze sterowniki jakie są dostępne dla Twojego sprzętu

 

A czego oczekujesz po laptopie? Wydajności porównywalnej z komputerem stacjonarnym przy podobnej cenie? :biggrin: