Czarny ekran po instalacji świeżego win10

Witam mam taki problem otóż złożyłem sobie komputer wszystko śmiga zgralem na pendrive instalator win10 wybieram dysk na którym chce to wszystko zainstalowac wszystko chodzi ale po komunikacie komputer za 10sek ponownie się uruchomi ekran na 5 sekund robi mi się niebieski komputer się nie restartuje jedyne co się dzieje to czarny ekran i napis “no signal” komputer nadal chodzi a ekran czarny

Może daj link do zapisanego koszyka jak w jednym sklepie kupowałeś części.

Jak w wielu to wpisz podzespoły ręcznie.

karta graficzna: GTX470
Procesor : i3 2120
plyta glowna : ECS H67H2-EM
ram: 6gb 1333 (dual channel)
Dysk hdd: 500gb
Dysk ssd: 60gb
Zasilacz: 350W

Niby twoja i3 ma zintegrowaną kartę graficzną (Intel® HD Graphics 2000) to przepnij jakoś monitor (?) - niby jest VGA/DVI i DisplayPort/HDMI dla Integry.

W najgorszym razie siada jakaś 8-10 letnia część w tym PC.

Chyba jednak wiem już w czym problem kupilem przejsciowke dvi d a w gtx 470 jest wejscie dvi i bo chyba nic nie jest uszkodzone normalnie mogę wszystko klikac i wgl tylko po wybraniu partycji i po zakończeniu tej początkowej instalacji coś nie dziala

Po zakończeniu zrzucania przez instalator systemu plików na twardy dysk (to w %), gdy ma nastąpić restart, to w tym momencie wyjmij szybko pendrajwa instalacyjnego z gniazda USB i pozwól na kontynuowanie instalacji.