Czarny ekran po pierwszym etapie instalacji Windows 8

Witam,

jako, że ostatnio dosyć głośno jest o Windows 8 (pozytywnie i negatywnie) postanowiłem ściągnąć polska wersję z tego systemu z MSDNAA i sam zbadać oraz ocenić jak to wszystko wygląda od środka. Robiłem tam kiedyś z Vistą, potem siódemką (RC), więc czemu nie zabrać się za ósemkę. Wszystko zapowiadało się ok, pobrałem polską wersje x86, zgrałem przy pomocy Windows 7 USB DVD Download Tool na pena, przygotowałem jedną czystą partycję na dysku (na drugiej partycji siedzi Win7) i odpaliłem instalację. Wszystko było ok itp. do momentu pierwszego restartu. Po ponownym uruchomieniu komputera zamiast drugiego etapu instalacji i domyślam się konfiguracji konta napotkałem jedynie na czarne tło. Żadnego kursora, żadnej informacji. po prostu samo czarne tło. Na szczęście instalator daje możliwość poprzez menu Napraw komputer odpalenia innych systemów (w moim przypadku wspomniana wcześniej siódemka). Szukałem cały dzień możliwych rozwiązań i nic nie znalazłem, więc zwracam się do Was z prośbą o pomoc, co mogę zrobić, ponieważ chciałbym posiedzieć na Win8 i ocenić jak to naprawdę z nią jest

Teraz trochę mniej lania wody i bardziej strona techniczna,

-mój komputer (trochę leciwy, ale nigdy nie stwarzał większych problemów):

  • Athlon 64 3800+

  • GeForce 7600GT

  • 2x512MB RAM Kingston

  • ASUS A8N-SLI Deluxe

Z góry dzięki za pomocne opinie i rady :slight_smile:

dziubek58 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Jeśli instalujesz z pendrive to zapamiętaj o tym by wyjąć go gdy zacznie się pierwszy reset. Czemu? Bo już praktycznie skopiował pliki i z dysku instaluje pozostałe części systemu. Gdy zostawisz go w porcie USB to będzie próbował znów odpalić ponowną instalację.