Czarny ekran po włączeniu komputera

Witam, mam pewien problem mianowicie kiedy odpalam laptopa z win7 po napisie “zapraszmy” zamiast pulpitu ukazuje się czarny ekran z kursorem. Nie moge nawet otworzyć menadżera zadań. Przed tym problemem miałem bardzo spowolniony internet i cały komputer. Niemoge nic zrobić no może poza ruszaniem kursorem. Pomóżcie prosze mam tam ważne pliki.

PS. Jeżeli zrobiłem jakieś błędy to sorki ale pisze z telefonu.

Cześć

Czy w trybie awaryjnym problem też występuje (podczas startu systemu wciśnij klawisz F8 i wybierz tryb awaryjny)?

W trybie awaryjnym ten problem nie występuje. Czy w tym trybie normalne jest to że obraz jest powiększony?

Cześć

Instalowałeś może ostatnio jakieś sterowniki do karty graficznej? Jeżeli tak przywróć poprzednie.

Próbowałeś skorzystać z punktu przywracania systemu do stanu gdy wszystko działało poprawnie?

Przeskanuj system, w trybie awaryjnym, programem Malwarebytes (przy instalacji odznacz okres testowy) aby wykluczyć ryzyko infekcji.

Na 99% to jest problem ze sterownikami, spróbuj je w trybie awaryjnym przeinstalować.

Problem pojawił sie po tym jak zainstalowałem chroma i zresetowałem kompa. Myślicie że to może być od tego czy raczej te sterowniki?

Dodane 21.02.2013 (Cz) 15:23

Przeskanowałem i wykryło 2 obiekty: “Trojan.Agent.SP” i “PUP.InstallBrain”. :frowning: Co teraz ???

Cześć

Załóż osobny temat w dziale Bezpieczeństwo, wstaw logi OTL zgodnie z informacjami z poniższego tematu:

analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html#p3059741

i poczekaj na pomoc.

Ok już po sprawie nie mogłem nic zrobić, więc zgrałem na pendriva to co ważne i sformatowałem komputer.

Dziękuje za wszystkie odpowiedzi, które na pewno mi się kiedyś przydadzą.

Pozdrawiam :wink: