Czarny ekran po włączeniu nowej karty graficznej

Witam.Ostatnio zakupiłem kartę graficzną Gigabyte HD5670 1024 mb DDR5.Po podłączeniu jej i włączeniu komputera bios pika 8 razy(oznacza to źle włożoną kartę graficzną,ale sprawdzałem i jest napewno dobrze włożona).Gdy przestanie pikać komputer się włącza.Dochodzi do momentu wyświetlenia pulpitu i po chwili na ekranie pojawiają się jakieś paski i za chwile czarny ekran.Pozostaje mi już tylko zresetowanie komputera.Próbowałem już wszystkiego reinstalowałem system.resetowałem biosa,przekładałem pamięci ram,formatowałem dysk.Dodam jeszcze,że kartę sprawdzałem u kumpla i wszystko jest w porządku.Ma taką samą płytę główną i zasilacz jak ja.

Mój komputer:

1.Procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5000+ 2,60GHz

2.Pamięć ram: 2gb ram Kingston

3.Płyta główna: Gigabyte GA-M61SME-S2

4.Zasilacz: jakiś noname 400W.

Proszę o pomoc.Męczę się z tym już od 4 dni.

Przedmuchaj porządnie slot na grafikę

norbik567 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Sądzę,że to nie wina slotu.Poprzednia karta Nvidia Geforce 8600GT działa bez problemu.

No name no name’owi nierówny. Na Twoim miejscu sprawdziłbym na PORZĄDNYM zasilaczu :).

Właśnie kumpel ma identyczny zasilacz co ja i jemu działa.Więc niewiem jak to możliwe.

Prosze o pomoc niewiem co mam zrobic?