Czarny ekran po włączeniu PC

Witam,
Mam problem, ponieważ składałem komputer i przez przypadek wkładając procesor, lekko się wygiął i ta blaszka się lekko odgięła też(ale procek wchodzi do socketa). Zainstalowałem wszystko i uruchomiłem kompa, ale monitor pokazuje brak sygnału i klawiatura oraz myszka się nie podświetlają, nawet bios nie startuje. I mam pytanie, czy to może być uwalony procesor czy coś innego? Proszę o odpowiedź

Z tego co piszesz można wywnioskować że procesor Ci się wygiął! A ta blaszka też się odgięła.Chłopie ogarnij się. Jak ktoś może Ci pomóc przy takich detalach jakie podajesz?

@kamilgrazik patrząc przez pryzmat jak opisujesz swój problem, podpowiem jedno - skorzystaj z pomocy serwisu zanim uszkodzisz sprzęt w takim sposób, że nie będzie już czego naprawiać.

Okej. A więc jest tak, że podzespoły pracują, ale bios nie startuje, nic nie pika podczas uruchamiania, a procesor ma lekko wygiętą jedną nóżkę i tę blaszkę na spodzie trochę ,odklejoną", nie jest do końca przytwierdzona. Warto jeszcze dodać, że od spodu procek jest trochę ubrudzony pastą termoprzewodzącą. Czy to może byc wina procka?

Sprzęt:
8 gb ram dd4 2133mhz
I3 8100 3.6 ghz
Gigabyte z370p d3
Gtx 1080 FE