Czarny ekran po włączeniu Watch Dogs

Witam,

Tak jak w temacie. Włączam świeżo pobraną grę i mam czarny ekran. W internecie nie znalazłem żadnego rozwiązania na ten problem. Ktoś ma jakieś pomysły co może to powodować? Uruchamiałem póki co jako administrator i/lub w trybie zgodności ze starszymi systemami i jest to samo. Dodam że w menedżerze zadań w szczegółach mam go ustawiony na wysoki priorytet oraz wskazuje na to że gra stoi zfreezowana pomimo że jest w stanie “Uruchomiony” a nie “Brak odpowiedzi”.
Edit: Sterowniki mam najnowsze, próbowałem również na starszych.

A jaką masz specyfikację kompa? Bo tak się często dzieje, gdy sprzęt nie spełnia minimalnych wymagań.

Oryginał czy pirat? Specyfikacja komputera by się przydała.

Karta grafiki DX11 ?,podejrzewam,że tu jest problem.
Grę ukończyłem na AMD Athlon X2 7850.4 GB ram i Radeon R7 360 2 GB.
Windows 64 bitowy

Teraz Ubisoft dawało Watch Dogsa za darmo, więc zakładam, że nie pirat. Dlatego raczej stawiałbym na zbyt słaby sprzęt. No ale do potwierdzę , gdy podasz specyfikację swojego kompa.

Gtx 750 ti 2gb OC do core clocka +250mhz
i3-6100
8gb ram ddr4 2133mhz
SP Vero l2 500w
H110m pro-vd
SP Gladius s10 pure black
Wystarczy? Ludzie nie miejcie mnie za 5latka co nie wie co pisze. To oczywiste że sprawdziłem wymagania, chociaż to jeszcze bardziej oczywiste było że pójdzie na moim sprzęcie…
I NIE JEST TO PIRAT. Pobrałem za darmo z okazji świąt od UBISOFTA :slight_smile:

Aha? Wyłączyłem nakładkę Uplaya po prostu i gra się normalnie włączyła.