Czarny ekran po wymianie karty graficznej

Witam, mam problem. Po zmianie karty graficznej ze starego asusa (nie znam modelu) na gigabyte gv-n56goc-1gi rev 2.0 po włączeniu komputera ekran jest czarny. Żadnego logo gigabyte, żadnego logowania do windows. Na starej karcie wszystko działa. Telewizor wykrywa komputer, na nowej karcie sie to nie dzieję. Nowa karta jest podłączona kablem hdmi>mini hdmi. Są jeszcze dwa wejścia dvi-i ale nie posiadam takiego kabla żeby sprawdzić czy moze po prostu nie dziala złącze hdmi. Kompletnie sie na tym nie znam. Kqrta nadzieję sie do kosza? Czy moze musze zmienic cos w BIOSIE

Podaj model karty ASUS , a sterowniki odinstalowałeś od starej karty zanim zamieniłeś karty ?? . BIOS pewnie pamięta ustawienia starej karty graficznej robiłes reset bios ??

Czy to ta karta?

Czy podłączyłaś dodatkowy 6 pinowy kabelek zasilający do tej karty?

Może być potrzebna aktualizacja Biosu tej karty. Z tego co widzę, dopiero od konkretnej wersji bios karty obsługuje tryb UEFI który jest potrzebny do działania na obecnych płytach głównych.

Sprawdź za pomocą GPU-Z jaką masz obecnie wersję biosu i pobierz najnowszą z tej strony GV-N56GOC-1GI Support | Graphics Card - GIGABYTE Global

Asus radeon hd 5450

Tak to ta karta, dziekuje za odpowiedz. W takim razie zaktualizuje bios i dam znac czy pomogło

Bez żartów, nie widzę w tym przypadku związku BIOS komputera (UEFI) z brakiem jakiejkolwiek reakcji na nowej karcie. Choć swoją drogą, jeśli jest nowszy, to często warto go zaktualizować.

Albo karta jest uszkodzona, albo nie podpięte jest zasilanie karty lub jakiś inny kabel nie łączy. Plus parę innych rzeczy, ale BIOS? Nie widzę związku.
Może BIOS karty, o tym napisał MatewoosH, ale tego nie wiem.