Czarny ekran po załadowaniu systemu

Cześć

Mój problem polega na tym, że po tym jak logo windowsa7 się ‘ułoży’ i po tym etapie powinno pokazać się coś w stylu ‘zapraszamy’ i wybór użytkownika, to w moim przypadku pokazuje się sam czarny ekran. Pomaga jedynie wykonanie restartu i wtedy ładuje się normalnie

Nie wiem czemu, ale nie zdarza to się przy każdym uruchomieniu komputera, ale mniej więcej raz na 2 dni takie coś u mnie występuje

Szukałem w sieci podobnego przypadku i wielu osobom też wyskakiwał czarny ekran, ale był na nim kursor myszy, wybór języka klawiatury czy coś takiego więc troche inaczej to wygląda

nie mam pojecia co to moze byc, ale szukalbym problemu w sterownikach do karty graficznej, albo ogolniej w sterownikach, moze jakis sterownik nie chce sie zaladowac i reszta tez sie nie laduje?

U mnie też ten problem wystąpił. Nie wiem dlaczego. Wcześniej używałem programów do czyszczenia rejestru i szczerze to chyba po nich się tak stało i system jeszcze bardziej zwalniał niż przed ich użyciem. Nie stawiałbym na sterowniki. Może przywróć system do poprzedniego stanu kiedy działał dobrze. Mi pomógł format, ale mój 7 działał ponad 1 rok bez formatu a w XP trzebabyło robić częściej formaty.

format? to ostateczność, mój windows 7 działa już ponad rok, viste mam 3 lata, nie wyobrażam sobie jakiegokolwiek formatu

Witam, może pomoże wam narzędzie, które stworzyli sami Wielcy Twórcy Waszych systemów operacyjnych:

http://support.microsoft.com/fixit/ -*

Generalnie ma pomagać we “wszystkich” problemach, mnie pomogło przy błędach sterowników napędów BlueRay i WI-FI, wiec możecie spróbować, ja mam postawioną 7-mkę od dwóch lat bez reinstalki i… śmiga aż miło :slight_smile:

* - oczywiście tylko dla legalnych użytkowników - żeby nie było pretensji i niedomówień.