Czarny ekran po załadowaniu systemu

Witam!

Dzisiaj zakupiłem nowy sprzęt z Windows 7 Pro. Wszystko działało jak powinno, do momentu gdy zacząłem instalować program Daemon Tools, po zainstalowaniu instalator poprosił o restart komputera. Po restarcie komputer działa sprawnie do momentu ładowania (Kolorowy ekran z napisem Zapraszam). Gdy ładowanie dobiega końca, pojawia się czarny ekran. Po jakimś czasie pojawia się także kursor i istnieje możliwość zrobienia alt+ctrl+del, jednakże po przejściu do menadżera urządzeń nie dzieje się nic lub dostajemy blue screen’a.

Niestety nie mogę przywrócić systemu do poprzedniego stanu, gdyż nie ma żadnego punktu odniesienia.

Proszę o pomoc i pozdrawiam!

@Edit

Warto dodać, że piszę tego posta z tego o to uszkodzonego kompa z trybu awaryjnego.

dark1992 , no to może spróbuj odinstalować Daemon Tools z trybu awaryjnego, być może to on jest winny temu stanu rzeczy. Do usunięcia proponuje Revo Uninstaller + CCleaner do oczyszczenia ze śmieci.

W trybie awaryjnym poprzez CCleaner oczyściłem rejestr i usunąłem jedyny wpis dotyczący Daemon Tools z autostart. Odinstalować się tego nie da, gdyś prawidłowa instalacja nastąpiła by dopiero po ów opisanym przeze mnie restarcie.

Komputer dalej nie działa. Tym razem zatrzymał się na napisie Zapraszamy bez pojawienia się kursora i czarnego ekranu.

@Edit

Wspaniale. Usunąłem najnowszą aktualizację (Uznałem, że może to zawiniło) i teraz nawet tryb awaryjny się nie odpala. Komp się zatrzymuje na usuwaniu konfiguracji / aktualizacji

@Edit 2

Dobra, tryb awaryjny znów działa, jednakże czarny ekran powrócił. Proszę o pomoc!

Być może sterownik daemona coś namieszał ? odinstaluj sterownik spdt tym narzędziem http://www.duplexsecure.com/downloads/

Witam-czy możesz wrzucić płytke z windowsem i wybrać obcje napraw system? wtedy byś usunoł tego demona i przeczyscił kompa programem jv16