Czarny ekran po zalogowaniu się

(arczo997) #1

Hej
Mam problem bo nie moge odpalić komputera. Na początku po tym jak próbowałem sie zalogować na komputer to wyskakiwał bluescreen https://expressit.pl/naprawa-laptopa/atikmdag-sys-i-niebieski-ekran-bluescreen-przyczyny-oraz-naprawa/#Jak_skutecznie_naprawic_problem_z_atikmdagsys
wiec zrobiłem jak radzili, odinstalowałem karte graficzna w menedzerze zadań, a potem chciałem zainstalować nowe sterowniki ale niestety to niepodziałało, bo jak je instalowałem to pojaiwało sieprzy instalacji “nie można załadować sterownika wykrywania” i teraz po tym jak sie loguje to pojawia sie czarny ekran i nic nie moge zrobić.
Prosze o pomoc.

(LOMAX) #2

Witam,
nie wiem jaki system posiadasz spróbuj uruchomić komputer w trybie awaryjnym ,lub odpal z płyty instalacyjnej konsolę odzyskiwania i wpisz:
sfc /scannow

                                                           pozdrawiam
(arczo997) #3

Mam win 7, no właśnie tylko w trybie awaryjnym udwaało mi sie próbować zainstalować te sterowniki ale wyskakuje ten błąd o którym wspominałem wcześniej.I czy pod konsolą masz na myśli to okno co uruchamia sie skrótem WIn+R, jeśli tak to po wpisaniu sfc wykakują jakieś linijki i nagle znika to okno.

(Dimatheus) #4

Hej,

Tryb awaryjny używany jest do deinstalacji sterowników. Instalację wykonujemy normalnie w systemie. Jeśli pojawia się w nim czarny ekran, spróbuj uruchomić komputer w trybie VGA. Wybierasz go tak samo jak tryb awaryjny. I właśnie w trybie VGA instalujesz sterownik.

Pozdrawiam,
Dimatheus