Czarny ekran podczas filmow

POddczas oglądania filmów po jakimś czasie ekran staje sie czarny i trzeba zrestartowac kompa zeby przez chwile grało dalej. Jest dzwiek ale obraz czarny. Zaczeło tak sie dziać po flashowaniu biosa. Nie wiem czy to wina plyty glownej czy moze grafiki bo wczesniej wszystko było ok.

Podaj konfigurację komputera. I najlepiej od razu napisz jaki BIOS wgrywałałeś i w jaki sposób (żeby sprawdzić czy wszystko dobrze poszło).

Jakim programem odtwarzasz te filmy ?

Masz zainstalowane dobre kodeki ?

Zmień natychmiast tytuł na bardziej konkretny bo temat będzie musiał wylądować w śmietniku.

W swoim innym dzisiejszym POŚCIE podawałeś, że problem występuje przy grze. Zdecyduj się więc i opisz co RZECZYWIŚCIE się dzieje.

Konfiguracja:

AMD Duron, 700 MHz (7 x 100)

Nazwa płyty głównej ECS K7VZA (5 PCI, 1 AGP, 1 AMR, 3 DDR DIMM, Audio)

ID płyty głównej 11/07/2001-8363-686-K7VZAC-00

Typ BIOS’u Award Award Modular BIOS v6.00PG

Informacja z BIOS’u Award K7VZA ver: 3.4 11/07/2001

Jakis tydzien temu musiałem wgrać BIOS, zrobiłem to za pomoca programu UNIFLASHER i dyskietki sttartowej. Od tamtego czasu dziwne rzeczy dzieją sie z kompem: podczas oglądania filmów, po jakims czasie pokazuje sie czarny ekran i tylko reset pomaga. Nie wiem czy jest to kwestia kodekow i oprogramowania bo to mam cały czas takie samo inie buyło wczesniej problemow. Problem czarneko ekranu nie wystepuje podczas ogladania TV, tu wszystko jest ok. Dodatkowo podczas grania w CS 1.6 bardzo czesto pojawia sie okno i jakiś “runtime error” i gra sie wysypuje. Więc podejrzewam płyte główna albo grafike.