Czarny ekran podczas grania

Witam. :slight_smile:

Mam kolejny problem :frowning:

Kiedy gram w Divinity II - Ego dragon to po około 20 min gry ekran mi się wyłącza i nic nie mogę zrobić… Jedyne co mi zostaje to zresetować kompa :frowning:

Proszę o pomoc! :frowning:

P.S - przy innych grach to się nie dzieje

Stawiałbym na błąd sterownika. Jaka karta? Jaki system?

GeForce 8800 GT, Windows 7

podaj dokładne parnamenty swojego kompa procesor płyta i inne dup** ele :smiley: :slight_smile:

Intel Pentium Dual CPU E2200 @ 2200 Ghz

4 GB ram

GeForce 8800 GT 256

nie mam pojęcia jak sprawdzić płytę ;p wiem że jest Gigabyte ^^

to może być wina sterowników lub grafa sie przegrzewa kiedy komputer ostatno był czyszczony wsrodkui

stery link http://www.nvidia.pl/content/DriverDown … pe=GeForce TO DO WINDOWS 7 32-BIT

mam już ten sterownik

Sprawdź temperatury pozdespołów, coś się może przegrzewać.

nic się nie przegrzewa. temp to 40-70 C*

w porównaniu do wcześniejszych temperatur (przed czyszczeniem kompa) ta jest jak na Syberii ;p

Witaj!

Jeśli nic się nie przegrzewa to przeinstaluj system na XP i graj jak człowiek, bo ta 7 to drugi win.Vista!

Ps: przepraszam za sceptycyzm, mam ten sam problem z moimi grami, a pozatym wkurzyli mnie w robocie :frowning:

na syberi to jest -40 Win Sewen jest dobrym systemem i niemoze to być jego wina miałem xp i co miesiąc musiałem instalować swiezą kopie bo bo juz sie mulił to coś wina ze sprzetem spróbój zrestartować biosa wyjmując bateryjke a ozniej przy właczaniu kompa klawisz del i load optimizer defaults

ps.tylko niczego nie spie*******

ps2.sory za błedy

to takie porównanie jest…

nie chce być niemiły…

raczej mi to nie pomoże, tym bardziej że mam plomby na kompie

Spróbuj może na innych wersjach sterowników. Czasami tak jest, że na jednych sterownikach jedne gry nie działają a na innych wersjach już działają, podczas gdy nie działają inne gry.

jeba**** plomby ja miałem gwarancje rozdupczyła mi sie nagrywara za nagrywarke dvd 100 zł + robota 100zł = kaplica a tak mozna sobie mozna samemu sobie wymienić i tylko płacisz za sprzet