Czarny ekran podczas grania

Witam wczoraj włożyłem nową karte do komputera . Wszystko grało zero problemow. Dzisiaj nie moge grać w gre która wczoraj chodziłą bez najmniejszych problemow. Wyskakuje komunikat “Funkcja VPU Recover zresetowala akcelerator graficzny” dziwne bo wczoraj tego nie było… a dzis nie moge grac… w czym może być problem? wina sterównikow czy czegoś innego? sterowniki pobrałem z oficjalnej strony i są najnowsze… ale to raczej nie wina sterownikow skoro wczoraj wszystko grało a dziś nie moge już zagrac.karta graficzna adm radeon hd5670. prosze o pomoc bo juz mam dosc tego komputera ciagle cos z nim się dzieje… jakaś masakra… juz myślalem wczoraj ze wszystko bedzie okej a tu dzis znowu cos…

 

Jeśli problem jest tylko na tej grze, to tu trzeba szukać.

 

System to XP?

 

Jaką wersję sterownika instalowałeś do tej karty?

Tak system to XP 32bit.

Z tego co wyczytałem, może być to świadczyć o uszkodzeniu karty graficznej. Wklej komunikat błędu w Google, a następnie poczytaj, może gdzieś jest podane rozwiązanie.

może by zacząć od tego co wyżej napisałem … pomoc w zainstalowaniu tych wyzej wymienionych sterownikow+ wyczyszczenie komputera bo sam sobie nie poradze bo nie wiem co i jak i czym… i ciągle sie zastanawiam od czego jest te cykanie przy wlaczaniu komputera…

Jeśli chodzi o czyszczenie sterowników, http://www.dobreprogramy.pl/Display-Driver-Uninstaller,Program,Windows,47643.html

Z tego co opisujesz, masz jakiś koszmarny bajzel na komputerze. Trudno jest coś takiego ogarnąć na odległość, możesz spróbować się pobawić takimi programami jak CCleaner, Odkurzacz, Wise reigistry/disk cleaner lub zwyczajnie przeinstalować system, co może okazać się mniej czasochłonną sprawą.

tzn może by zacząć od tego :

Wygląda na uszkodzoną kartę grafiki.

 

W innych grach jest ok?

tak w innych jest okej . teraz mi sie gra wlacza jednak na poczatku na chwile robi sie ekran i niebieskie paski wyskakuja po czym juz jest okej. nie zawsze te paski wyskakuja. zmienilem poprostu rozdzielczosc w grze i juz bylo okej. teraz tylko na chwile blad robi sie ekranu (wyskakuja na jakims kolorze tła pasy)po czym gasnie ekran nie zawsze (rzadko , sporadycznie) . oddać tą karte czy co zrobić?

Jak masz możliwość sprawdź tą kartę w innym komputerze. Jak na gwarancji osobiście bym ją reklamował. Może się przegrzewa sprawdź temperatury np. w HWInfo.