Czarny ekran podczas uruchamiania gry World Racing 2

Witam. Nie wiem czy nawet słyszeliście o tej grze ale mniejsza o to. Mam problem z tą właśnie grą, ponieważ zainstalowała się bez problemu ale gdy chcę ją włączyć pojawia się czarny ekran który nie znika bo czekałem 20 min i dalej lipa. Mam nadzieję, że ma ktoś jakieś rozwiązanie na ten problem.

A może jakieś konkrety (system, błędy itp)?? Nie jesteśmy wróżkami!

Nic z tych rzeczy po prostu włączam gre i się pokazuje czarny ekran i nic się więcej nie dzieje.

Boże… :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Umiesz czytać??

Napisz jaki masz system, config kompa, jaki DX i SP?

Oj dobra pomyliłem się SORRY …

Win Xp

Starszy komp więc sie nie śmiejcie ;D

Procek AMD Athlon 2500+

Karta graficzna : Nvidia Geforce FX 5200

Ramu 512

SP 2 (sry ale nie jestem pewien) i DX 9.0

Odinstaluj w dodaj/usuń programy sterowniki od grafiki (potem zrób reset), potem przeczyść kompa Ccleanerem, następnie zainstaluj te(reset)

Potem zainstaluj DirectX 9.26.1590(reset).

Prawidłowa instalacja bibliotek DirectX.

Jedynie zainstaluje chyba tego Directx’a bo jak wchodze w dysk C i tam mam filder NVIDIA wchodze tam i jest folder 175.16 więc chyba mam nowe stery.

Chodzi o przeinstalowanie sterowników, a nie o to żeby je zaktualizować.

W dodaj/usuń nie mam pokazanych sterów do grafy by je odinstalować

Powinno pisać NVIDIA Driver, a jak nie ma to są niezainstalowane.

Hmm no te przeinstalowane stery pomogły tylko ze odwrotnie zrobiły mi sie kolory jak z przed wojny a rozdzielczość 12:10 chyba i nie da się zmienić …

kuba22213 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Ja mam to samo z czrnym ekranem podczas włączenia gry

mój sprzęt:

Win Xp (service pack 2)

AMD Athlon 3000+

Ati Radeon 9600 SE

1GB ram DDR2

Mam to samo co wy ale

jakiś rok temu ta gra mi działała bez zarzutów.

Windows XP (prof.) service pack 2

Intel M 1.73

2gb ram ddr2

ATI X300 64mb

DirectX 9.0c

Problem dotyczy zainstalowanych w systemie kodeków video. Proszę odinstalować wszelkie niestandardowe kodeki np. K-Lite Pack, FFD Show i inne. Jeżeli to jednak nie pomoże, zalecamy instalację bibliotek XP Codec Pack. Mi pomogło odinstalowanie kodeków i wam też to pomoże! !!

a może udzieli mi ktoś pomocy jak odinstalować je bo sam #-o nie mogę sobie poradzić