Czarny ekran podczas wlaczania filmow

Witam,

Od dłuższego czasu zmagam sie z bardzo irytującym mnie problemem. Dzieje się to tylko wtedy gdy włączam jakiś film w internecie czy to na yt,twich,tvn player, onet i inne. Po kliknięciu na play lub po załadownio sie reklam caly ekran robi sie czarny przez 5-10 sekund słychać jeszcze glos i w efekcie nic oprócz restarta nie pomaga. Ciekawa sprawa jest fakt ze nie dzieje się to zawsze sa okresy gdzie wszystko śmiga tydzień lub dluzej bez tego ekranu a są dni gdzie w ciągu pracy na komputerze resetuje pc co 10-15 min.

Teraz tak:

mam zainstalowane najnowsze oprogramowanie do karty graficznej : Radeon HD 5670, nie pomogła nic przeinstalowanie steronikow z trybyu awaryjnego, stare sterowniki tez nie działają.

Mam zainstalowanego najnowszego Flash

na yt w ustawianiach mam wyłączoną opcje przyspieszania sprzętowego

program CClenear nie pomaga na ten problem

karta graficzna zdaje sie byc ok, testowałem ja jakimiś programami obciążeniowymi i wydajnościowymi i bylo wszystko ok

mam cos takiego jak Adobe flash player active 11 oraz Adobe plugin, nie wiem czy jedno z drugim sobie nie przeszkadza.

Nie mam pomysłow na rozwiazanie problemu prosze o rady

tyle co udało mi sie samemu wyszukać w necie zrobiłem ale nic to nie pomoglo.

Cześć

Na każdej przeglądarce ten problem występuje?

Wcześniej wszystko działało poprawnie? Jeżeli tak czy próbowałeś skorzystać z punktu przywracania systemu?

Na każdej przeglądarce. Problem występuje od nowości gdy kupiłem komputer problemy sa sporadyczne raz wszystko dziala ok przez kilka tygodni, a czasami w jeden dzien resetuje pc co 10 min

Cześć

Podaj parametry swojego komputera, w tym jaki zasilacz posiadasz (marka + moc).

Spróbuj przetestować kartę graficzną na innym komputerze.

Jeżeli np. pojawił ci się BSOD, odczytaj i przeanalizuj pliki minidump: szukanie-przyczyny-bsod-pomoca-bluescreenview-t376739.html

BlueScreen mi sie nie wyświetlił ani razu od razu jest czarny ekran, czasami chwile można usłyszeć głos i restart.

Dysk Samsung 500 GB SATA II 7200 RPM, 16 MB NCQ (HD502HJ)

Pamięć Good Ram DDR3 4096MB PC1333 CL9 (GR1333D364L9/4G)

Płyta główna MSI 870-C45 (AM3 AMD870 4DDR3 8CH/GLAN ATX) BOX

Procesor AMD Athlon II X3 455 BOX (AM3) (95W,45NM) (ADX455WFGMBOX)

Zasilacz Tacens RADIX IV - 450W - 80+ BRONZE

Karta graficzna Vertex3D Radeon HD5670 1024MB (471250502-6763)

testowanie karty może byc problematyczne bo problem nie wystepuje podczas grania albo normalnej pracy, a jak mówiłem problem czarnego ekranu podczas włączania filmow z yt albo z twich czy tam tvn player nie występuje zawsze tylko jak mu się to ubzdura. Testowalem karte rożnymi programami i wyniki byly pozytywne