Czarny ekran. Proszę o pomoc

Witam

Mój problem polega na tym, że po zalogowaniu Windows 7 pokazuje się tylko czarny ekran i kursor, nic poza tym.

Ctrl, alt, del działają, jak próbuje go normalnie wyłączyć to jest tylko napis “trwa wylogowywanie” i tak bez przerwy aż go resetuje. Nie znam się zbytnio na komputerach więc proszę was o pomoc, potrzebuje go gdyż mam tam ważne rzeczy.

Proszę o pomoc i dobre rady, z góry dziękuje.

Cześć

W trybie awaryjnym taki problem również występuje?

Próbowałeś zainstalować starsze bądź nowsze sterowniki do karty graficznej?

Wcześniej wszystko działało poprawnie? Jeżeli tak czy próbowałeś skorzystać z punktu przywracania systemu?

Sterowników jeszcze nie instalowałem, wcześniej było wszystko dobrze, a i jeszcze nie korzystałem z przywracania systemu,tryb awaryjny zaraz sprawdzę, miałem przed kilkoma minutami takie coś że pulpit zaczął się ładować ale strasznie muli

Dodane 29.01.2013 (Wt) 16:11

Liczę na waszą pomoc, sytuacja z czarnym ekranem się powtarza

Typowy objaw “wyeksploatowania” windowsa 7… Wejdź w tryb awaryjny. Proponuje zrobić generalne porządki : usunąć zbędne programy (polecam Revo uninstaller lub youruninstaller)), przeczyscic (CCleaner, Tuneup Utilities lub Windows 7 manager), i przede wszystkim usunięcie zbędnych programów z autostartu (msconfig).

Na koniec, jeżeli już system wstanie w normalnym trybie - defragmentacja.

Cześć

Czy w trybie awaryjnym wszystko działa poprawnie?

Więc spróbuj przywrócić system do stanu gdy wszystko działało poprawnie.

Jeżeli przywracanie nie rozwiąże problemów zainstaluj sterowniki do karty graficznej.

mam w miarę czysto na komputerze, użyłem ccleaner i odinstalowałem nie potrzebne programy i nic nie pomogło, nie mogę również skorzystać z przywracania systemu gdyż nie ma punktu przywracania, sterowniki zaktualizowałem, nic nie pomaga. Proszę o pomoc, jestem bezsilny