Czarny ekran przy podłączaniu urządzeń

witam

mam bardzo nietypowy problem i zarazem bardzo denerwujący. dodam, że występuje jedynie w systemie windows vista (oraz windows 7) na xp ten problem nie występuje. posiadam komputer jak w opisie, po zainstalowaniu najnowszych sterowników do karty nvidia występuje następujący problem - podczas wkładania i wyciągania jakiegokolwiek urządzenia na usb ekran wyłącza się, robi czarny na sekunde i wraca wszystko do normy. problem ten występuje również przy wkładaniu i wyciąganiu płyty z napędu. w windowsie xp tego problemu nie ma przy tej samej wersji sterownika (182.08). co może być tego przyczyną, proszę o pomoc!

pozdrawiam

KaMiLiOnAiRe , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

widzę, że nikt nie jest w stanie mi pomóc - trudno, dodam jedynie, że problem nie występuje w sterownikach 169.25 (starszych nie testowałem) oraz 180.84 beta (występuje, ale w bardzo małym stopniu - lekkie mignięcie ekranu). najgorzej jest na wersji 178.24 - ekran migota co chwilę bez powodu, a w wersjach 182.08 oraz 182.50 migota standardowo podczas podłączania urządzeń na usb i startu systemu

problem rozwiązany

nadal nie wiem w czym tkwi ten problem, ale znalazłem sterownik w którym on nie występuje - wersja 185.26 beta (istnieje nowsza beta, ale narazie bez wsparcia dla mojej grafy)