Czarny ekran przy włączaniu i wyłączaniu filmu-Windows XP

Witam! Mam problem dotyczący odtwarzania filmów w Windowsie XP. Kiedy włączam plik wideo w obojętnie jakim formacie, monitor gaśnie na chwilę. To samo, kiedy wyłączam taki plik. Problem nie dotyczy filmików z Internetu, np Youtube. Umieściłem ten temat w tym dziale, ponieważ dotyczy to każdego z odtwarzaczy, które posiadam.

  1. Możliwe że masz załączoną za dużą rozdzielczość w swoim odtwarzaczu i monitor po prostu nie jest przystosowany do bardzo dużych rozdzielczości.

  2. Pobierz i zainstaluj najnowsze sterowniki do karty graficznej ze strony producenta.

w jakim programie to ogladasz?

  • stary ale chyba najbardziej uniwersalny to chyba allplayer lub media player classic

  • masz tak od początku życia systemu , czy to wynikło niedawno?

Problem jest od zainstalowania systemu(miałem wgrywany od nowa, ponieważ Windows się zepsuł), ale zaraz po kupieniu komputera było wszystko dobrze przez parę miesięcy. Filmy oglądam w WMP, AllPlayerze, ale najczęściej chyba w programie KMPlayer. We wszystkich jest to samo kaka5157 - 1. W ustawieniach odtwarzaczy nic nie zmieniałem i w dodatku korzystam z kilku. 2.Mam aktualne sterowniki.

Dodane 10.05.2011 (Wt) 12:26

  1. W ustawieniach odtwarzaczy nic nie zmieniałem i w dodatku korzystam z kilku. 2.Mam aktualne sterowniki.