Czarny Ekran przy włączaniu komputera

Wiem, że jest pełno informacji na ten temat u wujka, ale nie mogę znaleźć konkretnie pasującej do mojego przypadku. Szwagier przywiózł mi swój komputer z defektem który jest w temacie i opisał , ze stało mu się to tak iż podczas pracy na komputerze wyskoczył blue screen i potem "coś się ładowało do 80% " i tak przez 3 godziny na 80 stało więc odłączył zasilanie i potem czarny ekran. Mówi również, że wcześniej przy odpalaniu zapalała mu się z przodu dioda pomarańczowa sygnalizująca pracę dysku twardego, zatem poszedłem pierwsze tym tropem i podpiąłem mój dysk , ale także czarny ekran i dioda się nie zapala a słychać ,że mój i jego dysk pracują, ale jak podpiąłem dysk na ata na które jest wejście na płycie , ale nie ma nic do niego normalnie podpiętego i wtedy przy tym dysku ikona się zapala, dysk pracuje, a komputer dalej nic. Od razu mówię, że przy wyciąnięciu ram-ów i grafy głośnik piszczy, natomiast jak wsadzę ramy to już nie bo płyta ma zintegrowaną grafę. Wszystkie wiatraki śmigają, podpinałem inną kartę do tej płyty oraz ramy i dalej nic ramy i grafa z tego kompa sprawdzone i są sprawne. Biosa restartowałem poprzez wyciągnięcie baterii i wciąż nic.

Dodane 28.02.2013 (Cz) 16:22

Chcialbym odswiezyc.