Czarny ekran przy włączaniu Windowsa XP

(Kura Rus17) #1

System się ładuje, po czym pojawia się kursor myszy, tło jest czarne(nic nie ma) i ani rusz... :frowning:

To samo w trybie awaryjnym i innych. Już nie mam siły do tego. Co to może być? W ogóle nie mogę uruchomić systemu :confused:

(niezDarek) #2

próbowałeś wybierać ostatnio znana dobra konfiguracja, zobacz temperatury i napięcia w BIOS, najlepiej jak byś spisał i podał tutaj

(bartek_m0) #3

Czy modyfikowałeś może plik uxtheme.dll?

(Kura Rus17) #4

ostatnio znana dobra konfiguracja nie działa - też jest czarny ekran niestety :confused:

Nic z tym nie robiłem.

(Piotrkijak) #5

Spróbuj przeinstalować ponownie windowsa wciskając po zaakceptowaniu umowy klawisz R a następnie na etapie tworzenia kont resetujesz kompa...

(Kura Rus17) #6

Ok, spróbuję i jutro dam odpowiedź.

(Piotrkijak) #7

Aha. Zapomniałem jeszcze dodać, że nie musisz się martwić o dane, bo nie ulegną one utracie ze względu na to, że instalator nadpisze tylko pliki systemowe...

(Kura Rus17) #8

W którym momencie będzie to tworzenie kont?

(Piotrkijak) #9

Chodzi mi o to, że jak instalator zresetuje komputer, i powjawi się ekran windows xp i napisz czekaj to po nim pojawia się kreator. Po pojawieniu się tego kreatora resetujesz komputer. Możesz również utworzyć konto, ale nie będziesz miał dostępu do danych...

(Kubek1200) #10

Mam ten sam problem i nie wiem czy mam naprawiac xp-ka bo sie obawiam ze to nie pomoze i bedzie koniec.

(Piotrkijak) #11

Śmiało próbuj naprawy... Ten zabieg nic nie uszkodzi, więc nawet jak to nie pomoże, to zawsze będziesz mógł poprzez drugi dysk z windowsem skopiować dane i zrobić format...

(Kubek1200) #12

No i klapa to samo...

teraz koniec

nie moge wejsc na 7 ani na ikspeka

co mi sie stalo??

-- Dodane 10.04.2009 (Pt) 20:51 --

Udało mi się!

1.Bootowalna płytka xp

2.odpalamy instalacje nie przez windowsa (podczas uruchamiania)

3.Instalujemy xp-ka BEZ formatowania (NIE Dajemy naprawy tylko instalujemy od nowa bez formatki)

4.Ciesz się xp-kiem!