Czarny ekran (również tryb awaryjny) - prawdopodobnie virus

Witam,

Mam problem z uruchomieniem Laptopa. Gdy uruchamiam normalnie po załadowaniu systemu i wpisaniu hasła system się ładuje (słychać muzyczkę windowsa przy uruchomieniu), ale ekran pozostaje czarny. Jedynie co działa to alt+ctrl+del, oraz gdy nacisnę 5xshift wyskakuje okienko.

W trybie awaryjnym dokładnie tak samo (w rogach napisane Safe Mode), ale żadnych ikon. Te same klawisze działają.

Przed awarią próbowałem zrobić logi przez OTL (ściągnąłem program na dysk i próbowałem uruchomić) i ekran stał się czarny.

Dzień wcześniej coś spowodowało wyłączenie Nortona Antywirusa.

Próbowałem w międzyczasie przeskanować komputer przez ESET online, ale komputer po około 40 min pracy zawieszał się. (próbowałem 3 razy).

Nadmienie, że bardzo zależy mi na danych z dysku. Jeżeli ktoś wie jak mogę je ściągnąć na pendrive będę również wdzięczny.

Z góry dzięki za pomoc.

Rafał

Czy jeśli naciśniesz CTrL + ALT + DEL to pokazuje się menadżer zadań?

Jeśli tak, to kliknij Nowe zadanie, wpisz Explorer.exe i kliknij ok.Sprawdź, czy pojawi się pasek zadań, i ikony.

Jest dostęp do managera zadań. Niestety, że jest o laptop służbowy nie mam wszystkich praw administratora i ta opcje (explorer) pokazuje brak uprawnień:(

Ale z managera zadań udało się dostać do pulpitu - tylko nie bardzo wiem co dalej zrobić.

Teraz zrób NOWY log z OTL, i wrzuć go tutaj na forum. Następnie czekaj aż wypowiędzą się Ci którzy się znają na analizie logów.Podadzą Ci skrypt który będziesz musiał wkleić do programu.Tylko jak nie masz uprawnień Administracyjnych, to pewnie niewiele zdziałasz, ale zawsze możesz spróbować.

Logi z OTL:

http://www.wklej.org/id/580238/

http://www.wklej.org/id/580242/

Dodane 22.08.2011 (Pn) 17:03

Przeskanowałem Dr web Live z Cd Boot, znalazł tylko OTL - jako trojan, oraz 27 plików powiązanych z Symantec Endpoint z kwarantanny.

Po restarcie nadal to samo.

Dodane 22.08.2011 (Pn) 18:07

Przy skanowaniu Eset - EP0NH44U.DLL na takim pliku skanowanie się zawiesza i system zamarza. Po kilku minutach następuje niebieski ekran i zrzut pamięci.

Dodane 24.08.2011 (Śr) 18:40

Da radę ktoś zerknąć na logi?