Czarny ekran w czasie odtwarzania filmów w lenovo

Witajcie!

Mam problem z laptopem lenovo 3000N200.Próbuje odtworzyć filmy na tym lapku za pomocą kilku programów Media Player,VLC,WMP i kilka innych.Ścieżka odtwarzania filmu się przesuwa,a obrazu nie ma.Błagam pomóżcie znaleźć przyczynę,laptop nie mój i tak naprawdę nie wiem czy czegoś nie schrzaniłem w ustawieniach.Z góry dzięki za wszelkie sugestie.Zainstalowane najnowsze kodeki K-lite full.Temat umieściłem kilka dni temu lecz brak reakcji ze strony forumowiczów,dlatego ponawiam,bo sprawa bardzo dziwna i dla mnie istotna.Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

Jaki system i format filmów. Masz zainstalowane jakiekolwiek inne kodeki oprócz tego K-lite i czy słychać chociaż dźwięk?

Zmień kodeki.Jaki masz system ? Vista-vista codec pack,Windows 7-win7 codec’s pack.W jakim formacie filmy…

Dziękuję panowie.System winXP Prof. Doinstalowałem trochę kodeków,między innymi ffdshow i się ruszyło.Problem był też w tym,że jestem w kompie przez TeamViewera a osoba bedąca wlaścicielką jest kompletnie zielona nawet w nazewnictwie.Zamykam temat.