Czarny ekran w laptopie DELL

Witam posiadam laptopa DELL 630 , raz przy odpalaniu jest obraz na matrycy raz nie … odłącze kilka razy wyciągne wtyczke od zasilania (działa podpięty na kablu) i czasem załapie. pod monitorem jest wszystko ok, nie wie może ktoś co mu może byc ? po 3 dniach od wymiany panela górnego nagle podczas pracy w wordzie zgasł i od tego czasu takie problemy.

 

 

pozdrawiam i proszę o pomoc

 

Kto dokonywał  wymiany?

Jeżeli serwis to natychmiastowa reklamacja usługi.

Jeśli serwis, to powinieneś mieć gwarancje. Oddaj na gwarancje.

no tak, tylko że to ja sam robiłem, akurat z tym problemu nie miałem a do tego w internecie są fimiki instruktarzowe ale że zmieniałem całą obudowe w swoim samsungu i wszystko działa więc pomyslałem że tu też dam radę. No i wszystko działało cacy, ale tylko 3 dni. więc gwarancja odpada, ma ktoś m,oże pomysł jaka może być tego przyczyna ? niby dell do 2009 miał wadliwe grafiki . Ale gdyby to wina grafiki to przecież na monitorze by nie było wszystko ok. Myslałem że to taśma matrycy że była wadliwa a wypięciem jej pomogłem w dalszym uszkodzeniu ale przecież sama by nie zepsuła sie bez ruchu, no i tak jak pisałem z tym zasilaniem, kąta otwarcia nie zmieniam a raz pojawia się obraz , raz nie.

gregory541 , zapoznaj się, proszę, z tym tematem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus