CZarny ekran w Need for speed Most Wandet

Miał ktos problem z CZarnym ekranem need for speed Most Wandet mianowiece właczam gre i robi sie czarny ekran z kursorem w gornym rogu tak pozotaje mona czekac i nic!! :?

Jaka karta graficzna?

Jak słaba to zapomnij o graniu.

To samo dotyczy RAM-u

Ja mam GForce 4 440 MX i 256 Mb RAM i mi chodzi choć na początku miałem to samo co Ty.Ale poszedł mi i nawet śmigał nieźle.

Mam Geforce 2 mx 400

i 256 ram

powino dzialac

Powinno ale nie musi.

Widac u Ciebie nie ruzsy :stuck_out_tongue:

No i malo RAM’u.

Jak miałem mało ramu to miałem podobnie.Musisz kliknąc na klawie tą flage windowsa pojawi ci sie wielki pasek zadań dajesz żeby przywróciło ci gierke i sie powinno załadowac :wink:

nie rozumne co zrobic napisz jeszcze raz tyber

Patricko

też mam taką grafike i tyle samo pamięci i chodzi dobrze bez lagów na roz. 800x600 prawie full detale :smiley:

Krasten jake masz sterowniki?? bo ja 56.72 ??

nowsze stery nie pomoga…najlepsze sa uaktualnione z podstawowych…a podkrecales karte…??i jakiego procka masz :!: 8)

mam althona 1.06 karty nie podkrecalem ale moge :slight_smile:

Dobra troche z niej wycisnelem

Podczas kiedy wyskakuje czarny ekran i widzisz tą strzałke kliknij na klawiaturze taką flage po lewej stronie.Pojawi ci sie pulpit.Na pasku zadan bedzie odpalony NFS.Klikasz na to i czekasz aż sie załaduje.

Tyber wielkiie dzieki wszystko dziala bym ci dal pochwale ale niewiem czemu nie moge PAPAAP

Pozdrawiam :mrgreen: :mrgreen:

Nie musisz co tam.Ciesze sie że pomogłem.

ludzie po pierwsze gf 2 mx niema pixel shader albo vertex shader czyli wiadome ze nie wejdzie mi na gf4 mx nieechodzilo wiec zastanowcie sie co piszecie

Ale NFS z tego co mi wiadomo takowego nie potrzebuje.Sprawdz se wymagania a potem sie udzielaj co?

What can i say : Za słaba karta a przedewszystkim procesor nie wyrabia :stuck_out_tongue: :slight_smile: