Czarny ekran...[wina zasilacza]

Akurat się do sklepu na 1 wybieram po płytki to zasilacz i bym mógł kupić bo już pół roku mi się monitor czarny robi albo jak podłączę komórkę do tego gniazdka do ładowania to komputer zgaśnie taki to mam zasilacz.

Konfiguracja z Everestu:

Zasilacz foto: img0093hm3.th.jpg

Zasilacz foto 2:img0095kv1.th.jpg

PS. Powiedźcie co kupić, i ile to kosztuję :slight_smile:

PS2. Nie kupuje sprzętu na allegro !!

No Modecom Feel to nie jest zbyt szczęśliwy wybór. Ja polecam Fortrona 350 W, najtaniej z porządnych zasilaczy. Ewentualnie Chieftec/Tagan/Antec czy co tam znajdziesz. Na zasiłce się nie oszczędza. :slight_smile:

Tak btw > gniazdko mam nadzieję z uziemieniem + listwa?

a ile kosztuję ?

W sklepie to nie wiem, pójdziesz i się dowiesz. Na allegro Fortrony do 100 zł, reszta > powyżej. Poza tym, nie wiem czemu masz uczulenie na Allegro. Wybierasz dobrego sprzedawcę i nie będzie problemu. Wiesz, ilu ludzi z tego forum kupowało zasiłki na Allegro?

http://www.allegro.pl/item160652361_pro … pci_6.html

Co o tym sądzisz ?

PS. Daj linki do 3 najlepszych do 100zł

imho ok

A jakiś zasilacz “AIG 400 W” jest dobry ? Bo dzwoniłem do sklepu i nie zrozumiałem dokładnie nazwy :smiley:

Złączono Posty : 27.01.2007 (Sob) 12:10

Odpowiedźcie bo nie wiem czy kupić go czy nie :smiley:

Nie wiem co to jest. Trochę samodzielności. Jak nie usłyszałeś nazwy to nie będziemy wróżyć. http://sklep.benchmark.pl/katalog_378.html Wybierz sobie coś.

To jadę kupić bo sklep do 13 czynny a jeszcze rowerem po śniegu to troche mi zejdzie :smiley: napiszę jak kupie :slight_smile:

Nie kupuj badziewia!!

Zastanów się bo to jest najważniejsza rzecz, poszukaj na forum. Moje zdanie znasz.

ATX AKYGA 400W LPK–2-23 PFC

Dobre ?

PS. Z ile na allegro mogę sprzedać FEEL-300ATX ??

Nie polecam, zasialcz-zabójca.

Wywal go na śmietnik nie psuj innym kompów.

Podaj kofing.

Kup tego Fortona MDN®, dobra zasiłka, lub Huntkey, Amacrox Warror, Chieftec.

Tobi > on już to kupił. Nie przetłumaczysz ;]

Ale człowieku zes kupił za przeproszeniem gów*o

Koledzy mowili Fortron z allegro ale nie posłuchałeś,nie zdziwie się jak sie cos stanie :?

Nie mam zaufania do allegro po tym co mi ostatnio przysłali… Na 2 lata zasilacz powinien być dobry bo ma tyle gwarancji ;] To jedyny jaki był w sklepie…

Złączono Posty : 27.01.2007 (Sob) 16:24

Ps. Baba co go sprzedawała mówiła że dobry jest…

:hahaha:

Wcisneli ci to bo chcieli zarobic :?

Jak chciała zarobić, jak ona ma stałą pensję i nieważne ile towaru sprzeda bo i tak zawsze dostanie tyle samo ;] Po resztą ona mnie zna i ja ją bo jestem już tam stałym klientem to po co by mi jakieś gów*o miała wciskać ?

PS. A Może wy jesteście w zmowie, aby reklamować tamten zasilacz bo wszędzie i każdemu go polecacie ?


Sorki że tak długo odpowiadałem ale błędy na forum były…

:lol:

Teoria spiskowa, czy jak. Polecamy bo dobre i tanie.

Poczytaj sobie o takich zasilaczach, dno i wodorosty. W sklepach często siedzą ludzie nie znający się na sprzęcie.

Sprzedaje to co jej/im zalega na magazynie.

O zasilaczach to ona pewnie tyle wie co ja o podkładach maskującuch :lol:

:hahaha: :rotfl2:

Koniec dyskusji - Panie gg505 , radzę sobie darować :?