Czarny ekran

Witam… podczas uruchamiania pc kiedy to powinien wyskoczyć obraz ladowania stystemu xp pojawił mi sie czarny ekran z kolorowymi kreskami , albo podczas działania pc raz mi wylaczyl sie monitor… o co chodzi;>

Monitor prawdopodobnie nie wyrabia. Zmień rozdzielczość na mniejsza, ew. zmniejsz odświeżanie.

ldr18

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

a czasem wyskakuje czarny ekran i res kompa musi być a wczesniej bylo tak samo ustawione jak jets teraz i wsyzstko dzialalo byc moze jest to wina sterownikow od karty graficznej sprubuje reinstal sterow…

Złączono Posta : 01.07.2007 (Nie) 22:49

Dziwne rzeczy wgrałem nowe sterowniki… niby podziałało ale kiedy podlaczałem sluchawki do pc i wtyknelem zlacze do pc to nagle zgasl monitor i pochwili znow sie wlaczyl :slight_smile: nigdy wczesniej tego niemialem… byc moze jest to wina zle zainstalowanego windowsa? gdyz 2 dni wczesniej mialem format i dzieje sie sie to od momentu formata

Złączono Posta : 02.07.2007 (Pon) 16:36

Sterowniki nic niedaly wiec zmienilem czestotliwosc ekranu to tez nie przynioslo efektu postanowilem zrobic format nic… dalej to samo wkoncu wymienilem karte graficzna wszystko dziala:) a ta co mialme przeczyscilem z kurzu i tez dziala …