Czarny ekran

Wymieniłem ostatnio sobie ostatnio procesor AMD Athlon na Celerona. I dołożyłem sobie troszkę RAM-u (z 256 na 512). Mam Radeona 9550 i raczej wszystko mi działa spokojnie. Jednak po tej wymianie sprzętu pojawiły się pewne błędy. Kiedy gram sobie w jakąkolwiek grę po jakichś 15 minutach grania pojawia się czarny ekran i lampka od monitora miga, co znaczy, że komputer jest wyłączony. Drugi problem to to, że czasem sam z siebie - przy każdej pracy - resetuje się, przy włączaniu sprawdza pliki - nic mu nie jest - a potem jest komunikat, że system odzyskał sprawność działania po poważnym błędzie.

Moim zdaniem wymiana hardware’u nie ma tu znaczenia i myślę, że jest coś w sofcie.

Bardzo proszę o pomoc i za odpowiedzi z góry dziękuję…

sprawdź w systemie “Podgląd zdarzeń” i “Opcje zasilania”

Ale w sensie, że gdzie w systemie?

np. w “Panelu sterowania” znajdziesz te 2 elementy

Sprawdziłem podgląd zdarzeń. We wszystkich podkatalogach mam jakieś błędy… da się je jakoś usunąć?

nie masz usuwać błędów tylko ich przyczyny :slight_smile: a jakie to przyczyny pisze w tych błędach

CRT invalid display type - to jeden z tych błędów

Kod błędu 1000007f, parametr 1 0000000d, parametr 2 00000000, parametr 3 00000000, parametr 4 00000000.

Aby znaleźć więcej informacji, zobacz http://go.microsoft.com/fwlink/events.asp w Centrum pomocy i obsługi technicznej. - to drugi

To takie przykłady. Wiecie jak takie coś usunąć?