Czarny ekran!

Hej, moze ktos bedzie wiedzial, co jest nie halo, ale sytuacja mi siepowtorzyla drugi raz i troche sie juz boje. Komp ma 2 tyg. za bardzo w nim nie szperam, mialam w sumie problem z kodekami, ale mam juz Allplayera i wszytsko mi dziala ( sciagnelam Xvid, to ok?), aleeeeee… tydzien temu mialam taka sytuacje, ze wylaczylam komputer ( zamknij, a nie hibernacja albo cos innego) i za chwile musialam go wlaczyc ponownie, bo zapomnialam cos sprawdzic i:

  1. wlaczylam przyciskiem ZASILANIE

  2. Komp niby sie odpalił, ale po chwili zauwazylam, ze nie ma charakterystycznego szarego obrazu, na chwile przed wyskakujacym napisem Toshiba loading itd, czyli ze komp sie jednak nie odpalil

  3. Trwalo to ok 2h, takie zawieszenie, nie pomagalo przyciskanie dluzej zasilania, ale jak dotykalam male touchpady na gorze, ktore sa od muzyki ( mam Tośke A300) to one sie swiecily, to samo jak chxialam plyte wlozyc, to tez mialam pokazane, ze system “wie”, ze ja wlazylam, bo sie zaswiecilo, bateria normalnie ladowała, bo mialam zaswiecona ikone, klawisz FN tez sweicil przy wciskaniu ( opisuje wszystko bo nie wiem czy cos z tego ma do rzeczy, wiec pisze co zauwazylam).

  4. tak sie przestraszylam, bo malam kompa tydzien, a juz jakis probelm, ze zaczelam szukac serwisow autoryzowanych

  5. Po ok 2h, jak przytrzymalam przycisk zasilania, to sie wylaczyl, po czym jak przycisnelam znowu, to NORMALNIE SIE ODPALIŁ! helooooo… o co chodzi?

Uwaga: dzisiaj mialam ta sama sytacje, wylaczylam, chcialam zaraz wlaczyc i znowu byl ten czarny ekran, odglos hulającego kompa byl, ale nie dalo sie wylaczyc, i trwalo to ok 30minut i juz hula.( ale to przeciez niema nic do rzeczy chyba…? komp od tego jest zeby go wlaczac jak jest potrzeba…chyba…)

POMOCY, jesli ktos wie, co tomoze byc, niech pisze, bo srednio mi sie to widzi, aha, mam Toshibe A300-1eb, dalam za nia troche i lipa, ze po 2 tygodniach cos mi nie hula!

dzieki z gory:) czekam na odpowiedzi z niecierpliwoscia!

Hmm… Może zamiast szukać przyczyny spróbuj trzasnąć formata i zainstalować odnowa system poprzez załączone cd, a jak nie masz płyty cd to poszukaj w papierach do laptopa - tam powinno pisać jak utworzyć taką płytkę a po instalacji systemu odinstaluj cały soft dołączony od toshiby…