Czarny ekran


(system) #1

Witam wszystkich jestem nowy na tym forum, aczkolwiek dobreprogramy.pl odwiedzałem już wcześniej. :slight_smile:

Mam problem z grą F1 2002 firmy EA Sports(coś mnie wzieło na formułę 1). Gra jest w postaci obrazów o rozszerzeniu BIN I CUE tak więc mogę otworzyć obraz Daemon Tools'em. Po zainstalowaniu gry z obrazu klikając na ikonke gry pojawią sie ustawienia konfiguracji. Tam ustawiona jest automatycznie moja karta graficzna(GeForce FX 5200), ustawiam rozdzielczość 1024x768 16 bit i np 60 Hz, po czym klikam na Test(czy coś takiego). Pojawia się czarny ekran i informuje mnie o testowaniu konfiguracji. Po tym "testowaniu" muszę kliknąć na zakończ. Potem dopiero można włączyć grę... I tu własnie jest problem. Włączam grę a tu mi się pojawia czarny ekran z widocznym kursorem myszki w postaci klepsydry. Po 2 minutach oczekiwania nadal jest czarny ekran i kursor myszki. Próbowałem ten stan wyłączyc poprzez ctrl+alt+del, pózniej przez alt i Tab a na końcu klikając na przycisk start i nic, nie potrzebnie muszę komputer resetować. . Załączałem obrazy(obydwa jeden duzy wielkości ponad 700MB i drugi 1KB) i gra również nie chciała zadziałać Mam 512 ramu, i Athlona 1700XP(1400 w rzeczywistości). Dodam, że inne gry chodzą bez problemu. Prosze was o pomoc i wyjasnienie dlaczego ta gra nie działa. Z góry dziękuje za odpowiedź :slight_smile:


(M Kupczynas) #2

:lol:


(Michal Kolatek) #3

:shock:

Zobacz może ze sklepu będzie działać.


(Morgenowsky) #4

Doodi, tutaj nie piszemy o crackach, serialach itp.

Jest to forum o legalnym oprogramowaniu.

Polecam także przeczytanie regulaminu 8)


(system) #5

Regulamin własnie przeczytałem. No cóż szkoda. Ale jeśli znajdzie się ktoś chętny do pomocy to prosze o wskazówki


(Michal Kolatek) #6

Tu nikt Ci nie pomoże tu rozmawiamy o legalnych systemach, programach itd. Napisz może do moderatora napewno pomoże :lol:


(Rolnik 666) #7

Coś mi mówi, że Tobie nie chodzi o orginalną grę :!: :x W takim razie pomocy nie uzyskasz. Idź do sklepu i se kup orginał programu, to wtedy pogadamy. :? :-x :-x :evil:


(:: MARIO ::) #8

skąd ten wniosek?


(Rolnik 666) #9

A widziałeś kiedyś orginał na pliku bin i cue? Bo z tego co wiem to jak masz orginał, to ładujesz se płytkę do kompa, i wszystko ładnie instalujesz bez demon toolsów itp. Poza tym jakby miał orginała, to nie byłoby czarnego ekranu :x :?


(:: MARIO ::) #10

zdarzają sie i takie problemy ;>


(Ford Fokus) #11

Płyta to nie siano żeby na traktor ładować.

Skąd ta pewność?

A kopie zapasową widziałeś?

:rotfl: