Czarny lub zaśnieżony ekran po 30 minutach grania w GTA 4

Siemka. Mam GTA 4 od tygodnia, a od dwóch dni po jakichś 30 minutach gry ekran powolutku staje się czarny albo kompletnie zaśnieżony. Karta to PowerColor Radeon HD4870 512MB DDR5 256 bit, najnowsze stery, jej temperatury z AIDA64 podczas gry to:

GPU DIODE DispIO 56 stopni

GPU DIODE MemIO 66 stopni

GPU DIODE Shader 61 stopni

wygląda na to że siada ci grafika.

Ale to tylko w tej grze ( GTA 4 ) mogę pocinać na medium / high w Wiedźmina 2, tam gdzie największa akcja i wszystko jest ok…

Dodam że w GTA 4 to tylko elementy świata gry, np. ilość amunicji czy mini mapa są normalne (czyli jakby wszystko 2d, nie wiem jak to ująć)

Wrzuć zdjęcie/screena. Na jakich detalach śmigasz w gta 4 i w jakiej rozdzielczości?

http://img163.imageshack.us/img163/6724/przykladsq.jpg

Zainstalowany mod IceHancer 1.3 ale bez niego to samo.

Po 15 minutach elementy 3d (cały świat gry oprócz menu) staje się nie zaśnieżony, a cały czarny :smiley:

Jaką masz wersję sterowników? Spróbuj z catalystami 10.10

U mnie to wygląda tak fakt że w Episodes from liberty city

Statistics

Average FPS: 29.88

Duration: 33.20 sec

CPU Usage: 90%

System memory usage: 53%

Video memory usage: 35%

Graphics Settings

Video Mode: 1280 x 1024 (60 Hz)

Texture Quality: Medium

Shadow Quality: Medium

Reflection Resolution: Medium

Water Quality: Medium

Texture Filter Quality: Anisotropic x4

Night Shadows: On

View Distance: 22

Detail Distance: 11

Hardware

Microsoft Windows XP Professional

Dodatek Service Pack 3

Video Adapter: ATI Radeon HD 4800 Series

Video Driver version: 6.14.10.7230

Audio Adapter: Realtek HD Audio output

AMD Athlon II X2 255 Processor

Ale dziwne, bo tydzień mnie nie było w domu, komp nieruszany, i nagle takie coś. Nie kumam :smiley: A jak powrócić do catalystów 10.10 ? Bo ja mam aktualnie 11.1 :stuck_out_tongue:

Podejrzewam że masz xp http://support.amd.com/us/gpudownload/w … &rev=10.10

Przez to zryły mi się stery, teraz wyświetla mi że mam 6.4 i costam jeszcze, ponowna instalacja 11.1 nie pomaga >.

A odinstalowałeś poprzednie?

Tak, ale walić to. Problem był od jakiegoś pliku w modzie, wywaliłem całego moda i nie ma problemu, ale efekty graficzne od moda zostały (dziwne…) W każdym bądź razie działa, stery po kilku resetach pokazuje 11.1 Dzięki igrek za pomoc.