Czarny nagłówek i ciemniejsze tło, jak się podoba?

Zatrudnijcie fachowca od stron ,bo takie działanie złe skończy dla wasz i dla nas ,

Tak, tak - od grudnia słyszę, że będzie katastrofa :stuck_out_tongue:

Ale z ciebie maruda :laughing:

Bo to mozna podciągnąć pod katastrofę , jestem pewny ze pewnym momencie wasz te forum pokona i znów migracja

Jestem zmieszany, więc nie zagłosuję. Z jednej strony lepiej, gdyż po oczach nie błyska wszędobylską bielą, z drugiej, trochę tej bieli jeszcze zostało. Czarny na górze też daje za duży kontrast jak na moje oko.

Co konkretnie to katastrofa? Bo piszesz jakimiś ogólnikami, z których nic nie wiadomo.

Czy we wszystkich nagłówkach musi być font-weight: 500 ? Nie wystarczy zwykłe 300? Tylko bold i bold :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Bolda nie ma w menu głównym a przydałby się :innocent:

Wygląda zdecydowanie lepiej, choć na stronie głównej, po przewinięciu w dół zostawiłbym linki do blogów, newsów etc.

Ale teraz jest napaćkane wszystkich kolorów aż oczy bolą ;D

Moim zdaniem zdecydowanie lepiej było zachować “premierową” stylistykę forum - normalna, czysta biel i dodać pełny czarny motyw a nie tworzyć coś takiego…

“Podświetlenie” dla avatara w belce przydałoby się zmienić. Jak dla mnie jasny kwadrat na ciemnym tle pod okrągłą grafiką nie jest zbyt estetyczne.
Według mnie lepiej wyglądałoby zrobienie z niego okrągłego obramowania… Tylko pewnie trzeba będzie dodać “wyjątek” z border-radius pod ten konkretny element, bo jak się domyślam, podświetlenie zostało określone globalnie dla przycisków w tej belce.

Ja to mogę odtworzyć za każdym razem, bo dzieje się to u samej góry strony kiedy zaczynam przewijać i nagłówek wskakuje na belkę, a menu jeszcze nie znika. Wygląda tak, jakby te wartości kiedy jedno ma znikać, a drugie się pojawiać nie były zgrane.

Gdzie jest to białe tło pod avatarem w belce? Możesz pokazać na screenie?

Teraz przynajmniej tak nie wali po oczach tą bielą :slight_smile:

A można prosić o pomarańczowy ? :smirk:

chodzi pewnie o hover na avatarze

1 polubienie

Po pytaniu wnioskuję, że podświetlenie jest w jakimś sensie widoczne jedynie na sprzętach mobilnych z ekranem dotykowym…
Tak, czy inaczej, kwadrat wyświetlany jest po “tapnięciu” w którykolwiek widoczny powyżej przycisk i pozostaje po powtórzeniu czynności (ze zmianą koloru ikon, nie wliczając w to avatara), jeśli nie jest “możliwe” wykonanie tego gdzieś indziej niż w przycisk.
O ile przy reszcie ikon takie podświetlenie pasuje (są nieregularnego lub prostego kształtu), o tyle z okrągłym avatarem, kanty tego elementu, przynajmniej dla mnie, się gryzą. Z tego też względu zaproponowałem najprostsze rozwiązanie poprawiające estetykę tego elementu. Chyba że usunięcie podświetlenia spod zdjęcia jest lepsze…

"Czarny nagłówek i ciemniejsze tło, jak się podoba?"
Pewnie, że ciemniejsze jest lepsze.
Cieńszy pasek by nie gryzł, ale w takim szerszym wydaniu - gryzie, daje po oczach. Ideales jest szary kolor napisu "Społeczność (…).
Dla mnie to spokojniejsza dla oczu byłaby zieleń, jakaś oliwka. To powinno być do wyboru w ustawieniach.

Lepiej ale gorzej :stuck_out_tongue:
Ja pozostaje przy swoim ciemniejszym motywie.

Nick w końcu zobowiązuje :wink:

PS będzie tryb nocny do wyboru w nadchodzącej nowej wersji Discourse.

Lepiej jest przejrzyściej wygodniej dla oka