Czarny nagłówek i ciemniejsze tło, jak się podoba?

  • Lepiej
  • Gorzej

0 głosujących

@tomekb Po przewinięciu posta niżej, kiedy temat wskakuje na belke musisz jego czcionkę zmienić na jasną, bo teraz jest szara na czarnym tle.

Są możliwe trzy wersje, z nagłówkiem czarnym, czarnym złamanym lub szarym.

Nie o to mi chodzi. Skroluj stronę w dół to temat posta wskoczy na tą belkę zamiast normalnego menu i w tym momencie staje się nieczytelny. Samo menu jest OK.

Co ciekawe, menu znika przy skrolowaniu na stronie głównej. Więc tą funkcjonalność można by całkowicie wyłączyć i nich będzie zawsze widoczne w postach i na stronie głównej.

1 polubienie

Co? Żałoba jakaś? Tego mam więcej…


Mogę się podzielić…

§[quote=“pocolog, post:4, topic:521040”]
Nie o to mi chodzi. Skroluj stronę w dół to temat posta wskoczy na tą belkę zamiast normalnego menu i w tym momencie staje się nieczytelny. Samo menu jest OK.
[/quote]

Zrozumiałem, już jest jaśniej (F5).
Chodziło mi o to, że samo menu też może być w różnych tonacjach czarnego.

Aż takim estetą nie jestem to niech się inni wypowiedzą, dla mnie czcionka menu mogłaby być taka złamana i wytłuszczona jak ikony od wiadomości i czata zamiast białej.

Co jak co, ale linków do kategorii też nie widać - przydałoby się to (moim zdaniem) zmienić :sweat_smile:.

1 polubienie

Spróbujcie jeszcze z wersją, która dodaje białe tło pod kategoriami (strona główna), tematami w dziale (kategoria) oraz pod postem (temat)

Jeszcze tutaj mały tuning :wink:

Tak jak teraz? :slight_smile:

Tak, ale jeszcze dodałbym bym biały kolor to na stronie głównej (pod kategoriami / najnowszymi tematami) i po wejściu na stronę działu (pod nazwami tematu), sprawdzić można jeszcze pod panelem Sugerowane tematy

Poprawić wg mnie trzeba jeszcze

.extra-info-wrapper .badge-wrapper.bullet span.badge-category {
color: #909090 !important;
}

@edit. !important dodaje nadrzędność wykorzystania tego stylu

Na głównej stronie forum, jak zjedzie się w dół to znika górne menu. Raczej powinno być. Czarny złamany chyba najlepszy.

1 polubienie

Done. Nie jestem webmasterem i miałem pewien problem, którego rozwiązaniem było !important :wink:

1 polubienie

11 głosujących, jedna osoba na NIE, strzelam że @anon4430888 :laughing:

To już było wcześniej, ale korzystając, że jesteś w eterze i zajmujesz się tą belką to zgłoszę jeszcze jedną sprawę.

To nakładanie się menu i nagłówka to problem, który staram się zidentyfikować od kilku dni ;(
To tylko w niektórych przeglądarkach przy szybkim przewijaniu.

Tamto to nie moje ,ale teraz zagłosowałem ale nie zdradzę na co :stuck_out_tongue:

A jak by dodał jeszcze

background: #fff;

w .topic-list>tbody>tr i w .category-list tbody tr

tylko nie jestem przekonany na 100% czy tak pasuje

i do #whos-online

padding-bottom: 10px;

ROTFL, dokładnie to właśnie robiłem :slight_smile:
Done, tyle że margines do #whos-online jest 25 px :wink: