Czarny Piątek 2019. Poznaj ofertę x-komu - Promocja obowiązuje wyłącznie 29.11.2019 r

Cześć,

image
Black Friday 2019 w sklepie x-kom:

Wszystkie promocje z okazji Czarnego Piątku można znaleźć na stronie promocji w x-kom.

Promocja obowiązuje wyłącznie 29.11.2019 r. lub do wcześniejszego wyczerpania limitu produktów i nie łączy się z innymi promocjami. Jedna osoba może zakupić tylko jedną sztukę każdego produktu promocyjnego. Dodanie produktu do koszyka nie jest równoznaczne z zakupem.

Pozdrawiamy x-kom

1 polubienie

Nie było tego co chciałem a alternatywa wyprzedana w 5 minut po starcie :joy: trzeba być szybkim widzę… :open_mouth:

@x-kom.pl
Tak patrzę na te promocje i oczom nie wierzę, no w tym roku to mnie zaimponowaliście. Kilka produktów w kosmicznych cenach i to nawet z podzespołów PC :+1:

Widzę kilka przecen, które faktycznie mają coś wspólnego z BF, ale są niedostępne i były niedostępne niemal zaraz na początku promocji - rzucono jedną czy dwie sztuki, choć 5 minut po starcie i brak jest zastanawiający, jak na Morele gdy wbijasz minutę po starcie, a tam połowa towaru już niedostępna. Ale widzę tez kilka “przecen” które albo obniżają cenę na taką, która widnieje w innych sklepach, albo niedaleko od niej - więcej lub mniej.
Jedną dostępna perełkę wyłapałem, ale już w sumie po ptokach tj X570 Aourus Ultra w cenie 1050 zł, gdzie w innych miejscach stoi po 1200-1300.
Nawet kilka kart graficznych w ciekawych cenach m. in.

Sapphire Radeon RX 570 Pulse 4GB - 499
ASRock Radeon RX 580 Phantom Gaming D - 699

I była GTX 1660 KFA2 za 699 Albo 649 :wink:

A mojego ekspresu do kawy nie ma :frowning: i obudowy też :cry:

Wyczaiłeś coś wartego uwagi z dysków NVMe? ;>

SX 8200 Pro za 285 zł - 512 GB i Coirsair MP 510. Szału nie ma, ale zawsze 2-3 dyszki.

To o dwie dyszki nie ma co sobie głowy zawracać. Tyle to nasz człowiek z x-kom też da przeceny jak sie ładne oczy zrobi, a wybrać można z większej ilości sprzętu :wink: Dzięki.

2 polubienia

Dlatego napisałem, że szału nie ma. Gdyby tak puścili za 250 tego SX8200 to jeszcze można rozważyć ,a tak to spokojnie można kupić poza BF. Popularne dyski to promocja licha, bo i tak zejdą. Choć widząc 285 zł za dysk, który ja kupiłem za 400 w wersji nie pro to tak trochę … meh…

Ja rok temu też kupiłem trochę sprzętu, który teraz kosztuje połowę tamtej ceny :wink:
Jak Ci się sprawuje ten dysk? Warty polecenia?

Nie mam z nim żadnych problemów. W końcu zamontowałem go na Pcie 3.0 x4 i widzę, że z prędkościami problemu nie mam. Zaznaczam, że mam wersję nie-pro 480 GB. Wersja Pro 512 GB podobno sprawuje się identycznie, tylko osiąga większe prędkości - no i ma te 32 GB więcej.

Sprawdzałeś pod Linuksem?

Nie maiłem okazji. Linux coś zmienia?

Był tu taki jeden z wolnymi transferami dysku NVMe pod Linuksem i byłem ciekaw czy problem jest faktycznie w jakimś sterowniku, czy pomiędzy fotelem a monitorem :wink:

@anon741072 Dzięki za wsparcie kolego hehe. Potwierdzam, że pod Linuksem ADATA działa najszybciej. Dokładnie ten dysk PRO testowałem i wyciąga o ile pamiętam minimum 90% tego co w Windowsie.

Przy okazji odpowiedź jaki należy mieć procesor (@Lordek daj się koledze wypowiedzieć) aby nie był bottleneckiem dla transferu takiego dysku w Linuksie?

EDIT: Do tegorocznej promocji Black Friday w X-KOM nie można się z grubsza przyczepić.

Nawet strona nie padła :+1:

Zaqpiłem Cruciala MX500 500 za 269 :+1:

Dziękujemy za miłe słowa,

To nie koniec promocji :slight_smile: zapraszamy dzisiaj do Cyber Monday
http://xkom.me/cyber-monday-forum

@x-kom.pl
Cześć,
Jesteś w stanie dopilnować, żeby moje zamówienie: 901911901697 poszło dzisiaj? :wink:

Odpisaliśmy w wiadomości prywatnej.