Czarny Piątek w grupie x-kom nadchodzi

Cześć,

Czarny Piątek rozpocznie się 27 listopada. Zobaczcie dokładne godziny rozpoczęcia czarno-piątkowych promocji w grupie x-kom. Pamiętajcie, że ten, kto ma aplikację kupuje wcześniej. Pobierzcie aplikację mobilną x-kom oraz aplikację mobilną al.to.

Godziny rozpoczęcia Black Friday w x-kom https://www.x-kom.pl/czarny-piatek
w aplikacji mobilnej o 00:00,
na stronie internetowej o 3:00.

Godziny rozpoczęcia Start Black Friday w al.to: https://www.al.to/czarny-piatek
w aplikacji mobilnej o 00:30,
na stronie internetowej o 2:00.

Pozdrawiamy
zespół x-kom

1lajk

Nie. Nie będę “świętował” i nie “świętowałem” tego, że sklep coś sobie sprzedaje. Jak będę chciał coś kupić, to kupię wtedy, gdy ja będę chciał, a nie wtedy, gdy sobie tego sklep zamarzy.
Do tego u nas (i w x-kom również) tzw. czarny piątek jest wypaczoną ideą wyprzedaży rzeczy zalegających w magazynach, aby zrobić miejsce na nowe, bo tu do “wyprzedaży” daje się z góry określoną ilość towaru, która nadal jest do kupienia, gdy skończy się ta ilość. A te ilości są wręcz śladowe, bo co to jest kilka sztuk na cały kraj? Zresztą i kilkaset też. Czyli to żadna wyprzedaż, a normalna sprzedaż w trochę innej cenie. Innymi słowy akcja marketingowa. A ja nienawidzę takich akcji.
PS. Lubię x-kom i często tam kupuję, często też polecam, ale z innych powodów. Takie akcje jednak trochę mnie powstrzymują przed kolejnymi zakupami.

2lajki

Promocje tego typu są dla ludzi o słabych umysłach.

Czyli jakie? Jeśli mam w planach zakup czegoś i cierpliwie czekam na obniżkę ceny, to kupując za ułamek katalogowej kwoty w Black Friday mam słaby umysł?

Jeżeli ułamek wynosi 10/7 to tak. :wink:

Takie patologie mają miejsce w przypadku zdecydowanej większości promocji, nie jest to domeną BF.

W styczniu będzie wietrzenie magazynów :slight_smile: i tak dalej zależnie od święta czy innych okazji.