Czarny piątek w Polsce

Szkoda czasu i atłasu jak ktoś kiedyś powiedział.

Też jestem ciekaw gdzie to można kupić, bo potrzebuję takiego iPhone, a za taką cenę wziąłbym nawet dwa.

Dobre promocje do dziś ma również sklep sferis, zrobili black weekend, np:
Czytnik e-book Amazon Kindle Paperwhite III – 499 zł
Xiaomi Redmi 4X (Snapdragon)-- 588 zł
Xiaomi Redmi Note 4 3/32 (Snapdragon) – 688 zł
Honor 8 – 1399 zł
Samsung Gear Fit 2 pro – 849 zł
Mysz gamingowa Trust GXT 155 za 49,90 zł (gdzie normalna cena to ok 140 zł) to sobie kupiłem, dobre ma opinie
To takie promocje które bardziej rzuciły mi się w oczy, mają jeszcze jakieś drony, narzędzia, RTV, AGD, laptopy, tablety, gry i inne mniejsze pierdołki

Cytat “ps”:
Polski Black Friday bez cenowych hitów, średnie obniżki w wysokości 1,3 procenta.
Według danych firmy Deloitte obniżki związane z tegorocznym Black Friday w polskim e-commerce miały charakter symboliczny, a przyznawane klientom rabaty nie były tak duże jak mogłoby wynikać z przekazów reklamowych i marketingowych poszczególnych sklepów. Według analiz sprzedawcy obniżyli ceny w Black Friday średnio o 1,3 procent, a największe różnice pomiędzy ceną minimalną a maksymalną sięgnęły 138 procent.

Czytaj więcej na: www.wirtualnemedia.pl

Podoba mi się coroczny Czarny Piątek. Można obłowić się w niezłe rzeczy. Ale ciekawi mnie, ile osób wie skąd wzięła się nazwa tego dnia. Proponuję do poczytania https://zailedni.pl/kiedy-jest/czarny-piatek W jasny i przejrzysty sposób tłumaczy skąd pochodzi nazwa a także wskazuje różnice między Black Friday a Cyber Monday – czym jest Cyber Monday i dlaczego jest tak często mylony z Czarnym Piątkiem? Ciekawe informacje dla głodnych wiedzy tak jak ja:)