Czarny Piątek w x-kom.pl - 24.11.2017 r

Chyba już promocja się skończyła, nic nie mogę znaleźć :frowning:

Zainteresowanie przerosło ich oczekiwania i cały promocyjny towar rozszedł się w kilka minut :smiley:

Rozglądam się po tych wszystkich stronach (RTV Euro AGD, Allegro, itp) i te zniżki to jakiś żart, głównie dominują takie po 3-5%…

No to mamy czarny piątek na łączach.
Czy komukolwiek się udało upolować coś z rabatem min. 50%?

Steamlink - 21PLN + przesyłka.

@freshmeat Mamy zatem pierwszą pozytywną informację :slight_smile:

No cóż, wyszło jak co roku. Po 2,5h od rozpoczęcia Black Friday na al.to i 1,5h na x-kom dalej są problemy. Czy naprawdę nie można tej pseudopromocji zaplanować na 3 dni, tj. piątek, sobota niedziela?

Już działa.
Znalazłem niezłego rodzynka. HTC U11. Cena regularna (w x-kom) - 4799 PLN, w promocji - 2799 PLN. Sprawdziłem w innych sklepach, bez promocji. Cena regularna - ok. 2400-2500 PLN :D.
Wniosek - sprawdźcie cenę gdzie indziej, zanim kupicie coś w super mega hiper obniżce.


EDIT
Odszczekuję.
Jest to zestaw z urządzeniem które samo w sobie jest dość dużo warte.

1 polubienie

Ale to chyba warto robić niezależnie od promocji, czarnych piątków czy innych świąt? :stuck_out_tongue:

2 polubienia

iPhone 8 cena x699zł, już za coś takiego UOKiK powinien wam do…lić kary za łamanie prawa (ustawy o cenach).

Podobno był za 2699, ale wszystkie przeznaczone do promocji egzemplarze sprzedały się w ok. 2 minuty.

1 polubienie

A ten U11 nie nie gorsza wersja za 2400 zł - coś oglądałem u mobizilli i mówił że można kupić gorszy i lepiej sprawdzić przed zakupem.

Przepraszam, mój błąd. W zestawie jest HTC UA HealthBox, który też jest trochę wart (w x-kom 2k PLN).

1 polubienie

przemo78, nie mieliśmy na celu wprowadzenia w błąd . Każdego dnia odkrywaliśmy inny produkt oraz fragment jego ceny, dlatego też kwotę zaopatrzyliśmy znakiem x.

Nasza strona odzyskała już sprawność i działa poprawnie zapraszamy :slight_smile:
https://inspiracje.x-kom.pl/czarny-piatek-w-x-kom-2017

dopiero

@x-kom.pl PS. Wiecie co o tym myślimy, prawda?

A jak zrobiłem przelew na podstawie proformy to dostanę zwrot lub zakupiony przedmiot gdy nie doszedł żaden mail (była informacja że ma przyjść e-mail)?

Hej,

Podejrzewam, że zwrot. Chyba za bardzo pośpieszyłeś się z tym przelewem.

Baterię do mojego Huawei’a około 50% taniej. :slight_smile: Oczywiście poza x-kom’em.

Pozdrawiam,
Dimatheus

1 polubienie

mam już numer paczki InPost (wiadomość przyszła dzisiaj około 13, a około 15 numer do śledzenia) więc na szczęście się udało, widać poza stroną padła usługa mailowa.

@krystian3w Serdecznie przepraszamy za opóźnienia w wysyłce mailowej. Przelew na podstawie proformy zostanie przypisany do Twojego zamówienia.

Pozdrawiamy x-kom

1 polubienie