Czarny pulpit, włączyłem za dużą rozdzielczość co robic?

Witam,

kupilem sobie monitorek 19’ i ustawilem rozdzielczosc na 1280x1024 pojawil mi sie czarny pulpit a na srodku wyswietlil napis “nieobslugiwane odswierzanie” czy cos takiego, chodzi o to ze poprsotu moja stara karta graficzna nie obsluguje jednak takiej wysokiej rozdzielosc. Dodam jeszcze ze mam dwoch uzytkownikow na komputrze i dwa konta (win98) na reszcie wszytko okej dziala wiec monitor ani karta nie sa uszkodzonem, poprostu na moim koncie zostaly zapamietane te ustawienia ze zla rozdzielczoscia i teraz jak sei tam zaloguje mam czarny ekran, jak mam przywrocic prawidlowe ustawienia? Prosze o pomoc.

Dasz radę wejśc na swoim koncie do trybu awaryjnego?

Jezeli tak wchodzisz i zmieniasz na dobre ustawienia dla twojej karty.

El Presidento to nie dziala ja tez tak miałem, musisz wejsc do trubu awaryjnego i odinstalowac stery do karty. potem normalnie odpalic windowsa

i zainsalowac stery ponownie. na nastepny raz trzeba unikac takiej rozdzielczosci

To nie jest chat.

Najpierw wykonaj wszystie w/w zalecenia

Napiszesz po wszystkim

Jak będziesz ponownie wprowadzał ustawienia zwróć uwagę, że poprzednio wyświetlił Ci się komunikat:

. Jeśli dobrze zacytowałeś to pamiętaj żeby ustawić nie tylko rozdzielczość ale i częstotliwość odświeżania na taką, która jest obsługiwana przez Twój monitor.

Jeśli to monitor LCD - max odświeżanie to 75 Hz,ale ustaw na 60 Hz i będzie dobrze.

Poczytaj instrukcję do monitora.

dzieki za rady, podziałało wywalenie sterowników.