Czarny Pulpit

Po wykasowaniu wirusów pojawił mi się “Czarny Pulpit” probowalem zmienic kompozycje, tapete , sciagalem nowe tapety

wgrywalem i nadal jest “Czarny Pulpit” Więc prosze o pomoc , ponieważ niemam juz mozliwosci sie do kogokolwiek zwrócić.

Dzięki.

W dniu 10.05.2008 , o godzinie 22:19 został dopisany post przez Kozakowiec

Właśnie włączyłem gre i pojawił się komunikat :

Your video card performance has not been found.A quick bench will be run.

Mam nadzieję że to “jakoś” pomoże.

Dziękuje.

Ten komunikat znaczy, że nie znaleziono sterowników do karty graficznej (bądź coś podobnego). Pobierz i zainstaluj najnowsze sterownki dla swoje karty graf. ze strony producenta, odinstaluj ewentualne stare i zainstaluj nowe, restart kompa i pisz czy dalj występuje problem.

P.S Jeśli masz Win XP SP3 to odinstaluj Service Pack 3 z komputera gdyz jest dziurawy i niedopracowany. MOżesz dołączyć screena :slight_smile:

Ja mam aktualnie Windows’a Viste.

Wszedłem w menadżer urządzeń i zaznaczyłem opcje “Wyszukaj Najnowszego oprogramowania dla sterownika” czy coś takiego i pisało że mam zainstalowane najnowsze :stuck_out_tongue:

Rozumiem, bardzo mądre posunięcie =D> Możesz dodać screena?

http://img.wklej.org/images/74351Mój Pulpit.jpg

W dniu 10.05.2008 , o godzinie 22:47 został dopisany post przez Kozakowiec

I JAK?

Ja bym się tym nie przejmował, może to być jedna z luk Visty, przeskanuj jeszcze kompa skanerem online, sprawdź aktualność sterowników karty graficznej.

Podaj linka do jakiegos skanera Online.

Dzięki.

W dniu 10.05.2008 , o godzinie 22:51 został dopisany post przez Kozakowiec

Tym mks’em skanowalem wczesniej, ale to jak mialem wirusa , teraz znowu mam skanować?

Podaj mi g.g na PW.

Bo coś mi ten mks nie działa.

Uruchamiaj z Internet Explorera.

Inne skanery: http://www.antywir.pl/skaner-on-line.html

Używam też Sunrise Vista Konfigurator , i przeczytałem na tym forum że to też może zepsuć pare szczegółow czy to prawda?

Spróbuj zablokować elementy sieci web na pulpicie

Właściwości–> Pulpit–> Dostosuj pulpit–> Sieci Web–> Zablokuj elementy pulpitu!

Pojawi się tapeta lecz napisy pod ikonami zrobią się czarne ;(