Czarny Pulpit

(Serwan1) #1

Po wykasowaniu wirusów pojawił mi się "Czarny Pulpit" probowalem zmienic kompozycje, tapete , sciagalem nowe tapety

wgrywalem i nadal jest "Czarny Pulpit" Więc prosze o pomoc , ponieważ niemam juz mozliwosci sie do kogokolwiek zwrócić.

Dzięki.

W dniu 10.05.2008 , o godzinie 22:19 został dopisany post przez Kozakowiec

Właśnie włączyłem gre i pojawił się komunikat :

Your video card performance has not been found.A quick bench will be run.

Mam nadzieję że to "jakoś" pomoże.

Dziękuje.

(tacyer) #2

Ten komunikat znaczy, że nie znaleziono sterowników do karty graficznej (bądź coś podobnego). Pobierz i zainstaluj najnowsze sterownki dla swoje karty graf. ze strony producenta, odinstaluj ewentualne stare i zainstaluj nowe, restart kompa i pisz czy dalj występuje problem.

P.S Jeśli masz Win XP SP3 to odinstaluj Service Pack 3 z komputera gdyz jest dziurawy i niedopracowany. MOżesz dołączyć screena :slight_smile:

(Serwan1) #3

Ja mam aktualnie Windows’a Viste.

Wszedłem w menadżer urządzeń i zaznaczyłem opcje “Wyszukaj Najnowszego oprogramowania dla sterownika” czy coś takiego i pisało że mam zainstalowane najnowsze :stuck_out_tongue:

(tacyer) #4

Rozumiem, bardzo mądre posunięcie =D> Możesz dodać screena?

(Serwan1) #5

http://img.wklej.org/images/74351Mój Pulpit.jpg

W dniu 10.05.2008 , o godzinie 22:47 został dopisany post przez Kozakowiec

I JAK?

(tacyer) #6

Ja bym się tym nie przejmował, może to być jedna z luk Visty, przeskanuj jeszcze kompa skanerem online, sprawdź aktualność sterowników karty graficznej.

(Serwan1) #7

Podaj linka do jakiegos skanera Online.

Dzięki.

W dniu 10.05.2008 , o godzinie 22:51 został dopisany post przez Kozakowiec

Tym mks’em skanowalem wczesniej, ale to jak mialem wirusa , teraz znowu mam skanować?

Podaj mi g.g na PW.

Bo coś mi ten mks nie działa.

(Cosik Ktosik) #8

Uruchamiaj z Internet Explorera.

Inne skanery: http://www.antywir.pl/skaner-on-line.html

(Serwan1) #9

Używam też Sunrise Vista Konfigurator , i przeczytałem na tym forum że to też może zepsuć pare szczegółow czy to prawda?

(Bladi1 95) #10

Spróbuj zablokować elementy sieci web na pulpicie

Właściwości–> Pulpit–> Dostosuj pulpit–> Sieci Web–> Zablokuj elementy pulpitu!

Pojawi się tapeta lecz napisy pod ikonami zrobią się czarne ;(