Czary Sarumana w The Lord Of The Rings Battle For Middle

Mam pytanie czy wie może ktoś ile czarów ma Saruman w tej grze, ma może ich tyle samo co Gandalf??? Bo gram Sarumanem i jestem na 7 poziomie a on jeszcze nie ma 3 albo 2 odkrytych czarów.Proszę o pomoc…

Ale w The Lord Of The Rings Battle For Middle 1 czy The Lord Of The Rings Battle For Middle 2 jak w 2 to ma tyle samo co Gandalf a jeśli chodzi o 1 to chyba również ma tyle samo co gandalf :smiley: .

W pierwszej cześci gry czyli w 1

Niedawno grałem w BFME i z tego co pamiętam, to Saruman ma mniej czarów niż Gandalf.

Sprawdź u sobie. Można to poznać po ilości ‘przycisków’ na Palamtirze (tej kuli po lewej stronie), po kliknięciu na bohatera.

A zna może ktoś jakieś kody to tej gry? Albo wie gdzie można znaleźć solucje do tej gry, ale dla sił zła.

Kody:

[CTRL] + [sHIFT] + [ALT] + [K] - dostęp do wszystkiech czrów

[CTRL] + - zmiana szybkości odnawiania się czarów

[ALT] + [Y] - natychmiastowe budowanie

[CTRL] + [+] - natychmiastowe uzupełnienie pieniędzy

Te kody pownie nie będą ci chodzić bo to chyba dla odpowiedniej wersji gry. Nie rozumiem cie jak to " ale dla sił zła "

A propo solucji nie znalazłem może tobie sie uda.

Pozdrawiam wszystkich

Jesli chodzi o to “ale dla sił zła” bo możesz przejść grę na 2 sposoby albo silami dobra albo silami zła i solucja dla każdego ze sposobu przejścia tej gry jest inna.

Też kiedyś szukałem poradnika ale nie znalazłem na necie tylko płatny na stronie:

http://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=358

Jak chcesz poradnik to napisz do mnie na GG 9615770

Jak możesz to wyślij mi ten poradnik na mój e-mail:

poczekaj do niedzieli bo mnie w chałupie nie ma !!