Czas na zmiane telefonu :)

A ja nie. Sprzęt Apple ma swoje wady i zalety, ale napisać ‘porażka’ jest porażką samą w sobie.

Popieram przedmówce :slight_smile:

@krzysztof.deskop @Odyniec_Stary

:sunglasses: pozdrawiam serdecznie :wink:

Wiadomo że Apple troche przesadza z cenami i do tego trzeba się zastanowić czy system przypadnie do gustu :slight_smile: Do 1k ja bym mógł doradzić Honora 8. Dobry aparat, 4GB ram ze snapem 625 daje naprawdę poczciwy telefon jeśli chodzi o wydajność. Inną opcją, którą bym wziął pod uwagę to HTC U Ultra.

Potrafisz coś poza wstawianiem głupich obrazków?

1 polubienie

A ty potrafisz nie zaczepiać innych i nie prowokować się wzajemnie z @Claun?? Więcej dystansu :wink:

Dystans to ja mam, ale to co robisz w tym wątku jest zwyczajnie głupie. Jak nie masz nic mądrego do napisania to może nic nie pisz?

1 polubienie

@Odyniec_Stary @FadeMind
Możecie iść ze swoją dyskusją na wiadomości prywatne? Sorry, ale zaśmiecacie temat własnymi przepychankami, które niczego nie wnoszą…

Ja wyraziłem tylko swoje zdanie na temat apple, co spotkało się z reakcją zgodną z przewidywaniami. Reasumując albo LG/Samsung albo Xiaomi.

EOT @sworoslaw :wink:

To nie jest wyrażenie zdania, lecz nędzne prowo z twojej strony.
Moja reakcja jest taka jak być powinna na tego typu zagrywki. I nie mam żadnych sympatii co do marki, co próbujesz implikować.

1 polubienie

Wiem, jakie niektórzy mają podejście do samsunga, ale ten J7 2017 robi naprawdę świetne zdjęcia i ogólnie uważam, że to solidny telefon. Foty robi lepsze niż mój A5 2017

W bliskich okolicach 1000 zł najlepszą opcją pod względem jakości zdjęć jest Honor 8 na ten moment, który pomimo tego, że debiutował jakiś czas temu wciąż zaskakuje oferowanymi rozwiązaniami foto. Skuteczny, podwójny obiektyw z mono, świetnie radzący sobie przy skąpym oświetleniu. Kolejnym plusem jest świetnie napisana aplikacja zarządzająca aparatem. Gorzej sprawa wygląda z nagrywaniem, o 4K można zapomnieć.

Mimo wszystko odrzuciłbym J7 czy A5, która dopiero po aktualizacji dostanie autofokusa. Honor 8 jest ciekawym wyborem pod względem aparatu który jest prawie identyczny jak ten zamontowany w P9 - odbrej jakości zdjęcia nawet po zmorku. Nagrywanie 4K w tym segmencie cenowym i tak pozostawia wiele do życzenia.

Zaraz nie będzie konkurencji :smiley: Xiaomi Redmi Note 5 3/32GB zamiata wszystko!

Micro USB, meh.

Aparat będzie porównywalny, większym plusem może być dobrze zooptymalizowany iOS.
Ze swojej strony proponowałbym sprawdzić Honora 8 którego ceny spadły do granicy tysiąca złotych w wielu sklepach internetowych typu sferis.
Aparat dobrej jakości od firmy Leica, zdjęcia są przyzwoite nawet po zmroku a największe minusy to chyba tylko brak obsługi rozdzielczości 4K.

No ale szybszego nie ma :smiley:

USB C nie ma. Redmi Plus dostał, a Note 5 nie. Bez sensu.

Redmi 5 Plus ma wpakowany dokładnie taki sam hardware, w obu smartfonach jest te same rozwiązanie fotograficzne z tyłu, aparat do sielfie lepiej wypada w 5+. Oprócz wspomnianego USB C 5+ oferuje ponadto CGG, którego, co również jest dziwne, brak Note 5. Wyświetlacze, baterie - w sadzie również do samo.