Czas na zmiane telefonu :)

Witam wszystkich serdecznie. Posiadam aktualnie Moto G4 plus. Chciałbym zmienić telefon na coś lepszego. Zależy mi na wydajności i jeszcze bardziej na aparacie. Górna granica to 1000 zł. Rozważam również zakup poza barierą cenową Iphone’a SE. Czy aparat w tym modelu jest lepszy od G4 Plus ?

Pozdrawiam.

Aparat w iPhonach jest dobry o ile 4 cale ekranu Ciebie zaspokoja i niższa niż HD 720p rozdzielczośc.

nie pytam o wszystkie Iphone’y tylko o SE :slight_smile: przeczytaj jeszcze raz pytanie.

Człowiek odpowiada, a jemu jeszcze źle. Nie będe ci odpowiadał, doradzał i pomagał bo ty tylko oczekujesz tak lub nie.

Do widzenia Panu zatem :slight_smile: potrzebuje osoby z doświadczeniem a nie rad w stylu “no … Iphone’y mają dobre aparaty” zapraszam do dyskusji pozostałych forumowiczów :smile:

1 polubienie

Ile calowy wyświwtlacz ?

to nie gra roli :slight_smile:

Akurat Aparat w Moto G4 Plus jest bardzo dobry, lepszy od Serii G5, G5S Plus miała też dobry. W Tym przedziale cenowym na pewno warto się Asus’em ZenFone 3 ZE520KL zainteresować. A jeśli możesz dołożyć, jednak to już będzie sporo ponad planowane 1000zł, to bardzo dobrym wyborem jest ZenFone 4 (ale jak mówiłem, to różnica spora, 1499zł aktualnie w oficjalnej dystrybucji), a w tej cenie można już też LG G6 szukać, choć moim zdaniem Asus zdjęcia lepsze robi :wink:

dziękuje bardzo. Rozumiem, że Iphone SE względem aparatu nie może równać sie Moto G4 Plus ?

Będzie porównywalny, różnicę zauważysz, jeśli chcesz filmy kręcić slow-mo i 4k. W innym przypadku, różnicy możesz nie zauważyć. Zarówno jeden jak i drugi telefon pojawiają się w propozycjach polecanych “foto smartfonów”. Swoją drogą, Asusy zaproponowane przeze mnie też tam są, a akurat ZenFone 3 robi zdjęcia rewelacyjne- posiadam telefon i mam to sprawdzone :slight_smile:

EDIT: Tutaj kilka zdjęć przykładowych.

1 polubienie

i to sie nazywa prawdziwa pomoc :slight_smile: dziękuje Ci baaardzo :smiley: ! aczkowiek cały czas myśle nad tym SE. Nigdy nie miałem sprzętu Apple

Też mnie czasem kusi :wink: ale jak sobie pomyślę, że musiał bym całą bibliotekę aplikacji na nowo budować, wydawać pieniądze ponownie na te same aplikacje, no i brak slotu na kartę pamięci, to odechciewa mi się :stuck_out_tongue: szczególnie, jeśli miał by to być główny telefon :wink:

Dziękuje Ci za pomoc. Gdybym miał możliwość postawiłbym Ci piwo za to :smile: Udanego dnia.

1 polubienie

@anon68647793
Zaczynasz przynudzać swoim narzekaniem i prowokacjami.

@krzysztof.deskop
Dobre Aparaty = Sony (jednak ceny są nieadekwatne do jakości).
Dobry stosunek jakości do ceny Xiaomi albo Moto.
Dobre APU > Samsung seria A5 / A8 bądź J5 / J7 :wink:
Apple to porażka za spore pieniądze…
Huawei to zagadka.

Radzę ci się wstrzymać z upgradem ze względu na premierę Androida P. Trudno powiedzieć co wymyślą za modele. :wink:

1 polubienie

kwestia jest taka iż wyjeżdzam na wakacje za tydzień. Dlatego kłade duży nacisk na aparat w telefonie lecz budżet jest baaardzo ograniczony :frowning:

Topowe słuchawki dobrych producentów (alfabetycznie: Apple/LG/Samsung/Sony) mają najlepsze możliwości foto/video. Nawet jak masz budżet ograniczony to mimo to szukaj sprzętu właśnie tej klasy, ale o 1 - 2 generacje w tył.

Pozwolę sobie podrzucić Ci jeszcze test Asusa ZenFone 3 wspomnianego przeze mnie wcześniej, nowy to aktualnie 899zł za wersję 3/32 :slight_smile:

1 polubienie

Chyba dobre matryce jedynie, bo u Sony od lat kuleje elektronika oraz soft.

Bardzo krzywdząca opinia, podszyta lekkim hejtem :wink:

Polemizowałbym :sunglasses:

Nigdy nie miałem Iphone’a lecz wszelakie recenzje potwierdzają to, że to czołówka mobilnych aparatów :slight_smile: Ponadto dodam, ze marzy mi sie Iphone - może na początek SE ? kolega wyżej wspomniał, że robi zdjecia bardzo zbliżone do Moto G4 plus.