Czas ocz. na odpowiedź od steam sup

Witam.

Zhackowano mi wczoraj konto steam z grą mw2. Dziś wysłałem, do supportu steam niezbędne informacje z screen keya do gry. Tak koło godziny 15.

I tu mam do was pytanie ile około muszę czekać na odpowiedź?

To znaczy co i jak? nie możesz grać? Hakerzy wypuścili trojana o nazwie TR/Crypt.XPACK.Gen pisałem o tym tu: http://www.callofduty.pl/forum/viewtopic.php?t=14855 ale mój temat zamknięto twierdząc że to fake :?: Miałem tego trojana kilkakrotnie podczas gry-ale na szczęście Avira przerywała grę i komunikowała mi o tym wirusie.

Koleś miał spreparowaną strone steam i na niej podałem swoje passy. Email mi zmienił bo do niego też się dostał to samo hasło…

Żal -mam nadzieję że Ci się uda coś uzyskać w Steam. :!: :!: :!:

Nie no GZ po prostu - zawsze dokładnie powinno się sprawdzić stronę lub używać czegoś co nazywa się WOT lub czegoś podobnego.

Co do czasu oczekiwania to pewnie będzie gdzieś do 2 tyg zapewne - niemniej powinno być krócej.

Zapewne koleś będzie czitował na twoim koncie - bo czemu nie w sumie konto nie jest jego.

Koleś należał do grupy PCLAB więc uważałem, że jest to bezpieczne. Mówi się trudno, przecież czlowiek uczy się na błędach.