Czas oczekiwania na podłączenie internetu Netii

Oto kilka pytań:

*ile wynosi czas oczekiwania na podłączenie internetu Netii na łączu TP? )ile dni roboczych?, ile wy czekaliście?)

*czy przy zamówieniu otrzymujemy zestaw do samodzielnej instalacji czy instalacją to ludzie z Netii?

*co zrobić jeśli w moim mieście nie nie ma przedstawicielstwa Netii?

Niby mówią,że czeka sie ok 3 tygodnie na podłączenie Netii, ale zdażało sie nawet że czekali po 1,5 miesiąca :-x

Jestem świeżym użytkownikiem NETII od tygodnia.

Czekałem ponad dwa miesiące na podłączenie.

Telekomunikacja zgłosiła do Netii że moje dane nie zgadzają

się z tym co mają w swej bazie danych.

Co oczywiście było kłamstwem.

Mam 1 mb/s i jestem zadowolony.

Tylko umowa aż na trzy lata.

Trochę dużo.Lecz necik lepszy niż ten z NEO.

Szczerze wszystkim niezdecydowanym polecam.

  1. Netia nie ma biur terenowych. Zamówienia można składać telefonicznie, przez Internet albo w placówkach Play/Germanos.

  2. Wraz z modemem jest książeczka i wszystkie kabelki. Instalacja jest bajecznie prosta. Jeżeli masz modem po Neostradzie, wystarczy tylko zainstalować program aktualizujący.

  3. Czas oczekiwania jest zależny od kaprysów TP. Niektórzy czekają kilka dni (od momentu odesłania umowy), niektórzy kilka miesięcy. Jeżeli umowa jest zawarta na osobę, na którą jest telefon w TP i wszystkie dane na umowie są takie jak w TP (a to główny powód opóźnień w sytuacji, gdy dane są inne), to można mieć Internet w dwa tygodnie (od podpisania umowy).

  1. Ja posiadam podłączony internet z Netii na łączu także Netii. Dysponowałem własnym routerem, który posiada obsługę modemu DSL, po złożeniu formularza na stronie internetowej Netii, po około 2-5 dniach miałem już internet. Zapewne w sytuacji, gdy internet podłączany będzie na łączu TP proces ten będzie trwał znacznie dłużej.

  2. Otrzymujesz zestaw do samodzielnej instalacji.

  3. Złożyć zamówienie poprzez formularz na stronie Netii, lub tj. wspominali poprzednicy, udać się do placówki Play / Germanos.

Pozdrawiam serdecznie:)

Podepnę się do tematu:

Ile wynosi tak realnie oczekiwanie na odpowiedź z TP czy mogę mień internet Netii ? 15.01 Otrzymali dokumenty i do dziś zero odzewu tylko ten sam komunikat na stronie - oczekuje na wysłanie do TP. Mam zacząć się martwić ?